Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Abiye gece elbisesi X

Marka


Mağaza


Fiyat


Gece Elbisesi Modelleri


 

Kesinlikle dolabımızın kurtarıcı parçaları elbiselerdir. Tarzımızı yansıtan modeller günlük hayatta da çalışma hayatında da gece hayatında da bizim baş yardımcımız oluyor. Her ne kadar kolay kombinlenebilir olsa da bazıları, bazıları için aynı şey geçerli değil. Ama ufak hareketlerle şık bir görünüm sağlayabiliriz. Gece elbiseleri her yaş her tarz için geniş bir alana sahip. Payetli, şifon, taş süslemeli, drapeli, püsküllü ve hayvan desenleri içeren gece elbiseleri uzun, kısa, diz üstü, midi boyları ile bizi cezbeden modellerden sadece birkaçı.

 

ŞIK GECE ELBİSELERİ

Arkadaşlarınızla çıktığınız bir gece de tüm gözlerin sizde olmasını istiyorsanız şifon mini elbiseler tam size göre. Belinize metal bir kemer ile hem daha dinamik hem de daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Asimetrik kesim gece elbiseleri de üstünüze alacağınız şık pırıltılı bir ceketle sizi tamamlayacaktır. Leopar ve benzeri desenler ise iddialı bir seçim olacak.

Özel akşam yemekleri belki de hepimizin en çok üzerinde düşündüğü ne giysem dediği en özel konulardan. Siyah uzun kolları saran mini dantel bir elbisenin altına siyah stiletto ve ufak farklı renkteki portföy çanta ile hazırsınız. Ya da daha süslü olmak istiyorsanız starplez gece elbisesinin üstüne oldukça fazla uzun zincir kolyeler takarak ve bu kolyelere uyumlu bir clutch çanta, yüksek topuk platformlu bir ayakkabıyla oldukça şık bir görünüm elde bilirsiniz.

 

DAVET ELBİSELERİ

 

Davetler ve kokteyller için önerimiz halter yaka elbiseler ve peplum detaylı elbiselerdir. Peplum detaylı gece elbiseleri modern bir görüntü sağlayıp dikkati belinize toplayacaktır. Halter yaka gece elbiseleri omuzlarından şikayetçi bayanlar için gecelerin en büyük kurtarıcısı belki de. İddialı bir görünüm sevenler için saten drapeli elbiselerde uygun bir seçim olacaktır.

Düğünler içinse uzun gece elbiseleri hepimizin ilk tercihi. Uzun şifon gece elbiseleri, payetli elbiseler, tüylü elbiseler aklımıza ilk gelenleri. Payetli bir gece elbisesi giyerken tüm gözler sizin üzerinizde olabilir fakat doğru bir çanta ve ayakkabı olmadığında vasat bir görünüm elde edebiliriz. Payet zaten yeteri kadar süslü olduğundan sade bir ayakkabı ve çanta bizi doğru kombine ulaştırır. Uzun şifon elbiseler ve tüylü elbiselerde ideal görünüm için canlı renkler doğru seçim olacaktır.

Instagram


Hakkımızda