Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Aksesuar X

Marka


Mağaza


Fiyat


Aksesuar Modelleri


Hepimiz biliyoruz ki,kıyafet seçimlerimizde son noktayı aksesuarlarla koyuyoruz. Yakalamayı dilediğimiz tarzın tamamlayıcısı kesinlikle aksesuarlar oluyor. Sade günlük bir kombini bile havalı ve iddialı hale getirebilen doğru seçilmiş aksesuarlar, hatalı kullanımlarda rahatsız edici görüntülere de sebep olabiliyor elbette. Her sezon en az kıyafetler kadar değişken trendlere sahip olan aksesuarların tutkunları detaylardan hoşlanan bayanlar, her zevke ve tarza uygun aksesuar modelleri bulmakta asla zorluk çekmiyor. 

 

YAZ AKSESUARLARI

Güneşin yüzünü göstermesiyle ortaya çıkan birbirinden güzel güneş gözlükleri bayanların vazgeçemediği aksesuarlardan. Sokaklarda hemen her renkten görebildiğimiz güneş gözlükleri modelleri markaların birbirleriyle olan yarışının bize kazandırdıkları. Her tarza hitap edebilen geniş ürün çeşitliliği güneş gözlüklerinin sadece güneşten korunmak için kullanılmadığının göstergesi. Güneş gözlüklerinin yanında bir diğer yaz aksesuarı da rengarenk şapkalar! Hasır şapkalar sahillerin vazgeçilmeziyken, farklı tarzdaki cap şapkalar sokak modasının en belirgin yansıtıcılarından.

 

KIŞ AKSESUARLARI

Kışın soğuk havalardan korunmak için sarıp sarmalandığımız şallar birbirinden farklı modellerle oldukça havalı bir görünüm elde etmek için birebir. Rengarenk ve çeşit çeşit seçeneklerle dilediğiniz tarzı elde edebileceğiniz şal ve eşarplarla kış soğuğunu avantajlı hale getirebilirsiniz. Şal ve eşarplara eşlik eden bir diğer kış aksesuarı ise eldivenler. Yün eldivenlerden tutun deri çeşitlerine kadar geniş seçeneklere sahip eldivenler kışın olmazsa olmazlarından. İster uzun ister kısa ister kesik tarzda seçebileceğiniz eldivenler kış kombinlerinizin tamamlayıcısı.Mevsimsiz aksesuarların başında saatler geliyor. Bayan saatler birbirinden farklı seçenekleriyle çeşitliliği en fazla olan aksesuarlardan. Saatin rahatlığına alışan insan saatsiz dışarı çıktığında bir eksiklik hissediyor mutlaka, bu eksikliği hissetmemek isteyen bayanlar için birbirinden güzel ve iddialı saat modelleri mevcut. Metal kayışlıdan deri kayışlıya, taşlıdan neon renkli saatlere kadar geniş çeşitlilikte olan saatler her türden zevke hitap ediyor. Bir diğer mevsimsiz aksesuar ise kemerler. Kemerler her kıyafetle uygun düşmese de kullanıldığı yerlerde gerçekten havalı bir görüntü sağlıyor. Elbiselerden pantolonlara kullanım alanı genişliğine sahip olan kemerler, tarz sahibi bayanların gözdesi.

Instagram


Hakkımızda