Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Anahtarlik X

Marka


Mağaza


Fiyat


Anahtarlık Modelleri


Günlük yaşantımızda acele ile çantamızda en çok bulmaya çalıştığımız şey şüphesiz ki anahtarlarımızdır. Anahtarlıklarımızın ağırlığı ve büyüklüğü sayesinde ise kolayca bulunabilir hale gelmişlerdir. Genelde kolay hatırlanabilecek objeleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. Zevkinize göre canlı renklere sahip anahtarlık modelleri size ayrı bir şıklık katacaktır. Genç bayanların en trend kullandıkları modeller çizgi film karakterleri bu modelde karakterin sert değil de yumuşak bir cisimden yapılmış olanını tercih etmeniz anahtarınıza daha az hasar verecektir. İsimlerinin baş harflerinin altın-gümüş rengi olanları da en çok kullanılanlar arasındadır. Bu modellerin kullanımında hanımlar cüzdan ile de uyumlu olmalarını tercih edebilirler. Modası geçmeyecek olan modeller fotoğraf makinesi, sandık kilitleri gençler arasında en yaygın olan modeldir. Orta yaşlı bayanlar boncuk işlemeli desenli kumaşlarla yapılmış zarif anahtarlıkları tercih edebilirler. Anahtarlıkta en çok tercih edilen nazar boncuğu da bu tarz işlemelerde kullanılan en trend boncuk türüdür. Gümüş ve altın renkli takılar bayanlar için vazgeçilmez bir anahtarlık modelidir. Anahtarlıklarınızı çantanızın renkleriyle aynı kombini yapabilirsiniz de bu size ayrı bir hava katacaktır.
Anahtarlık da asla modasını yitirmeyecek olan model sevdiklerinizin resimlerinin bulunduğu, isimlerinin bulunduğu metal, tahtadan ya da plastikten yapılmış çerçeveli anahtarlıklardır. Birde araba markalarının yapmış olduğu kendi amblemleri olan anahtarlıklar sürücülerin vazgeçilmezi olmuştur. Üstelik arkadaşlarımız için güzel bir hediye olabilirler. Anahtarlık fiyatları ise her bütçeye uygun olabilir.

Peki anahtarlıklarınızın sizin tarzınızı yansıttığını biliyor muydunuz? Genelde taşlı şık anahtarlık taşıyan bayanların daha klasik tarzda olduğu görülmektedir. Günlük hayatta spor ayakkabı yerine topuklu ayakkabı modellerini tercihleri arasındadır. Tam tersi spor anahtarlıklar da daha spor giyimli bayanların tercihidir.

Instagram


Hakkımızda