Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Atlet ve body X

Marka


Mağaza


Fiyat


Atlet Modelleri


Giydiğimiz kıyafetler kadar kullandığımız iç çamaşırları da oldukça önemlidir. Çünkü örneğin, bluzumuzu yanlış bir çamaşırla kullanırsak çok çirkin bir görüntüye sebep olabiliriz. Şeffaf bir bluzun içine tutup da penye bir atlet giyerseniz bu sizi komik yapabilir. Bu tarz kıyafetlerinizle uygun kumaşta atletleri tercih edin. Yaz geliyor davetler başladı. Gerçi dekolte ve abiye giymenin yazı ve kışı olmaz ama yaz mevsiminde dekolte ve transparan daha çok tercih ediliyor. Bunları da giymenin bir adabı ve kuralı var. Bazı cesur hanımlar çamaşır kullanmayı sevmeyebilir ama bir takım vücut kusurlarını da kapatmak için bu atletler kurtarıcı görevini üstlenirler.

 

İÇ GİYİM MODELLERİ

Jarse ya da saten bir kumaştan yapılmış elbise ya da gömlek giymek istiyorsunuz. Malum jarse vücudu saran ve uçuşmayan bir kumaştır. O zaman vücudunuzun derli toplu olmasını istiyorsanız içinize vücudunuzu saran bir atlet ya da korse giyinin. Vücudu komple sardığı için elbise ya da gömleğinizin dümdüz inmesini sağlayacaktır. İçinizi de belli etmeyecektir.

 

SPOR KOMBİNLER

Spor gömlek modelleri ya da tişört giyecekseniz içine giyeceğiniz kıyafetinize uygun bir atlet kıyafetinize hem hareketlilik kazandırır. Bu tarz giyimlerinizde penye atletleri tercih edin. Bol bir etek üzerine giyeceğiniz gömleğinizin içine de atlet giyebilirsiniz. Bu sizi daha şık ve havalı yapacaktır.Sırtı açık kıyafetler en sorunlu olanlarıdır. Bunun için dolabınızda her daim ayrı bir atlet bulunmayabilir. Bunun için sırtı çapraz bantlı ve karnınızda bağlanan modelleri tercih edin. Sırt bantlarını mümkün olduğu kadar aşağıdan bağlayıp rahatlıkla kullanabilirsiniz.Eğer atleti tek başına giyeceksek modeli çok önemli. Büyük göğüslü bir hanımsanız kalın askılı atletleri ve toplayan modelleri tercih edin. Omuzlarınız genişse sporcu atletleri hoş olur. Şayet kot şortunuzla kullanacaksanız atletinizin boyunun çok uzun olmamasına dikkat edin. Belinize takacağınız bir kemer, saçınıza takacağınız bir bandanayla kıyafeti hareketlendirebilirsiniz. Tayt ile giyecekseniz boyu uzun ve bol modelleri tercih edin. Blue jeanle giyecekseniz boyunun çok uzun olmamasına dikkat edin. Bu kıyafetlerinizi tabii ki aksesuar ve ayakkabılarınızla hareketlendireceksiniz. Kilolu bir bayansanız ve atleti tek kullanmak istiyorsanız yüksek bel bir kapriyle kombine edin. 

Instagram


Hakkımızda