Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Bayan gomlek X

Marka


Mağaza


Fiyat


Gömlek Modelleri


Gömlek denince akla ilk başta formal, işte giyilebilecek tarzda takım elbiseyle kullanılabilecek gömlekler gelse de, her sene yenilenen moda bize gömleklerin farklı farklı birçok tarzda olabileceğini ve gömlekle her ortama uyum sağlayabileceğimizi gösterdi. Transparandan oduncuya, klasik gömleklerden kot gömleklere kadar herkesin kendine uygun renk ve modellerde gömlek bulması mümkün. 

 

GÖMLEK MARKALARI

Ofiste giymek üzere seçilmiş klasik gömlekler kumaş pantolon, pump tarzı ya da dolgu topuklu ayakkabı ve şık, klasik ya da blazer tarzında bir ceketle tamamlanabilir. Yaz aylarında kolsuz ya da  kısa kollu bayan gömlekler sıcaktan bunalmanıza engel olacaktır.  Topuklu giymeyi tercih etmediğiniz günlerde ise oxford, loafer ya da babet gibi düz ayakkabılar da trendi bir ofis günü için ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kıyafetinize uygun tonlarda makyajınız ve manikürlü ellerinizle daha da şık ve elegan bir görünüm elde edebilirsiniz. Her ne kadar herkes kabul etmese de özellikle müşteriyle birebir iletişimde bulunulan pozisyonlar için tecrübe, bilgi ve tavır kadar dış görünüm de önemlidir.

Ofis çıkışı bir yerlere gidecekseniz giydiğiniz kıyafeti ufak dokunuşlarda değiştirmeniz mümkün. Yaka düğmesini tamamen iliklediğiniz şifon gömleğinizin üzerine moda renklerde bisiklet yaka bir kazak giyebilir yakanıza da şık bir broş takarak kıyafetinizi ofis görünümünden tamamen çıkarabilirsiniz. Gece dikkat çekecek birkaç takı da taktığınızda geceye hazırsınız demektir.

 

KOT GÖMLEK MODELLERİ

Kot gömlekler, oduncu tarzdaki gömlekler gibi içerisine kolsuz ya da kısa kollu bluz ile düğmeleri iliklenmeden giyilebildiği gibi düğmeleri iliklenerek de kullanılabilir. 90ları andıran ilk görünüm biraz daha spor ve asi, ikincisi ise yüksek bel bir etek, pantolon ya da şortla kullanıldığında masum bir görünüm sağlar. Çoğu marka artık kot gömlek üretirken kot gömlek fiyatları ise oldukça uygun. Günlük kullanım için yine düğmelerini tamamen iliklediğiniz kot gömleğinizin yakasına bir broş takabilir ve açık tonlarda bir kazakla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

 

KARELİ ODUNCU GÖMLEK

Oduncu gömlek modelleri erkek giyiminden bayan modasına uyarlanmış en çok tercih edilen gömlek modellerindendir. Oduncu gömleklerinizi kot ve kanvas tarzda pantolon, şort ve eteklerinizle tamamlayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kış aylarında kalın pofuduk montunuz ve bereniz sizi soğuktan koruyacağı gibi oldukça tarz bir görünüm de sağlayacaktır.

 

Instagram


Hakkımızda