Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Bayan spor gomlek X

Marka


Fiyat


Spor Gömlek


Gömlek hiçbir zaman modası geçmeyen bir kıyafettir. Sadece her geçen yıl farklı bir modelde siz hanımların beğenisine sunulur. Bayanların üst tercihlerinde kombin alternatifinin fazla olması ve rahat olması nedeniyle spor gömlek hanımların vazgeçilmezidir.

 

SPOR GÖMLEK KOMBİNİ

Bu sene farklı gömlek modelleri çok moda. Gömlek içine beyaz bir body, altına tayt ya da t-shirt işte günün hem şık, hem de göz alıcı bayanı olabilirsiniz. Spor gömleğinizi belden bağlamalı tarzda da kullanabilirsiniz. Altına da bol salaş bir etek ile gayet şık olursunuz. Ya da sırttan bağlamalı bir modelin altına giyeceğiniz blue jean de sizi oldukça hoş gösterecektir. Şayet ince ve fit bir vücuda sahipseniz vücudunuzu saran modelleri tercih edin. Altına giyeceğiniz dar jean veya kot pantolonla şık olabilirisiniz. Gömlek altına keten bir kanvas pantolon ve topuklu ayakkabılarla hoş bir kombin yakalarsınız. Gömleğin üstten birkaç düğmesini açık bırakmayı unutmayın. Boynunuza bağlayacağınız bir şal modelleriyle ya da bir kolyeyle gayet hoş olabilirsiniz. Ya da İspanyol paça keten pantolon üzerine bele oturmalı boyu fazla uzun olmayan spor bir gömlekle gayet şık olabilirsiniz. Bu stili topuklu ayakkabılarla tamamlamayı unutmayın.Spor tarzda topuklu ayakkabı üreten ayakkabı markaları tarzınızı tamamlamaya yardımcı olacaktır. Zımba ve delikli kumaşlarda spor gömleklerde oldukça sık kullanılmaya başladı. Farklı olmayı seviyorsanız böyle bir gömlek alabilirsiniz. Eğer kilo konusunda sıkıntı yaşıyorsanız dar modellerden kaçının ama çok da bol olmamasına dikkat edin. Bu sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Bir de likralı kumaşlar sizi rahat ettirir. Düz renkli kumaşları tercih edebilirsiniz.Gömlek kumaşları çok çabuk buruşabilir. Alışveriş yaparken satıcıya ütüye dayanıklı olup olmadığı muhakkak sorun. Gün sonunda buruşmuş bir gömlekle gezmek hoşunuza gitmeyecektir. Ya da ütü sevmeyen biriyseniz mümkünse ütü istemeyen kumaşları tercih edin.

 

GÖMLEK KOMBİNLERİ

Tülbent kumaşlardan hazırlanmış gömleklerde çok şık duruyor. Bu gömleklerin içine body giyerek farklı bir şıklık oluşturabilirsiniz. Desenli bir gömlek giyecekseniz altına giyeceğiniz pantolon ya da eteğinizin düz renklerden olmasına dikkat edin. Basenli bir hanımsanız alt tarafı genişleyen modellerden uzak durun. Hatta düz kesim inenleri tercih etmeye özen gösterin. Bu gömlekleri kot ceketlerle ya da farklı ceket modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Spor bir ceket altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Hatta ince bir vücuda sahipseniz, ceket boyu belde biten modelle kombinleyebilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda