Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Bayan trenckot X

Marka


Mağaza


Fiyat


Trençkot


Soğuğun azalması ve bahar havasının kendini göstermesiyle ilkbaharda veya sonbaharda vazgeçilmez şıklıklardan biri de trençkotlardır. Her renk ve desenden her modeline kolayca ulaşabileceğimiz trençkotlar bizim gün içinde şık ve bakımlı görünmemizi sağlar. Çeşitli renkleri arasında topuklu ayakkabılar ile kombinleyebileceğimiz gibi spor ya da düz ayakkabı modelleri ile de kombinimizi tamamlayabiliriz. Şıklığın yanı sıra spor olmanın da en iyi yolu olarak trençkotlar tercih edilebilir. İş toplantısına giderken giyeceğiniz sade elbisenin üzerine krem rengi trençkot sizi oldukça zarif gösterecektir.

 

TRENÇKOT MODELLERİ

Kuşaklı

Kemerli

Büyük Düğmeli

Açık yada Kapalı Yakalı

Kot pantolonlarınız ile de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şık montlar sizin de vazgeçilmeziniz olacaktır. Örneğin gün içinde kot pantolon, bluz ve bir yağmur çizmesi ile harika görünebilirsiniz. Yağmur çizmesi fiyatları ve markalarını göz önüne alarak kendinize en uygun modeli bulabilirsiniz.

Trençkot seçerken dikkat etmemiz gereken tek bir şey vardır. O da trençkotun üzerinize ne çok bol ne de çok dar olmasıdır. Kendi bedeninize bol gelecek trençkot sizi olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Fazla dar trençkotlar ise sizin günlük hareketlerinizi kısıtlayacak ya da içine giyeceğiniz kazakların hoş görüntüsünü yok edecektir. Nasıl modelde veya renkte alırsanız alın bedeninize uygun bir trençkot en iyi ve şık bir tercih olacaktır. 

Instagram


Hakkımızda