Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Bornoz X

Marka


Mağaza


Fiyat


Bornoz Seçimi


 

Banyo da kullandığımız ürünlerin hijyenik olması ve özellikle hijyenik kalması sağlık açısından da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Bornozlar kalın havlu gibi kışlık modelleri olurken peştemal gibi yazın rahatça kullanabileceğimiz modeller de vardır. Kullanım açısından havlulardan daha rahat olan peştamal ve bornozlarla güzel bir duş sonrası rahat etmek bizim elimizde.

 

Çeyizlerde de yerlerini alan bornozlar kolay yıkanma ve kuruma sayesinde banyolarda yerini alır. İşlemeli modelleri, renkli modelleri, uzun ve kısaları, cepli ve kayışlı modelleri her zevke göre farklı tasarlanmıştır. Kışın kalın havludan yapılanları banyodan sonra sizi sıcak tutacaktır. Yazın ise hassaslaşan cildiniz için üretilen peştemal modelleri cildinizi incitmeden kurulanmanızı sağlar. Bu peştemal modelleri ise plajlarda kullanılabilir. Peştemallerin püsküllü, düz, şeritli ve desenli modelleri ise her zevke hitap ediyor. Banyonuzun renklerini içeren bornoz modelleri seçerek banyo dekorunda da farklılık sağlayabilirsiniz. Aynı renkte sabunlar ve krem kutuları, terliklerde güzel bir görünüm sağlayacaktır.

 

Bornoz seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar ise cildinizle temas ettiğinde cilde bir zarar vermemesi, tahriş etmemesi gerekir. Yüksek ısı da yıkanabilir olması gereken bornozlar hijyenik olarak banyonuzda muhafaza edilmelidir. İç giyim kadar önemli olan bornoz çeşitleri tüm vücudunuzla temas edeceği için kimyasal boya içermeyen, saf pamuktan dokunmuş ürünler olmasına dikkat etmeliyiz. Doğal boyalardan elde edilen rengarenk bornoz ve peştemaller size banyonuza renk katacaktır.Terlik, gecelik, iç giyim gibi kullandığımız ürünler  kadar  banyoda kullandığımız ürünler de en az hepsi kadar önemlidir. Yoğun tempoda geçen iş gününden sonra veya büyük bir ev temizliğinden sonra yapılan ılık bir duş ve giydiğiniz yumuşacık bornozla ayaklarınızı uzatarak yorgunluğunuzu atarken bir yandan da netmoda da kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda