Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Bot X

Marka


Mağaza


Fiyat


Bot Modelleri


Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan botlar her sezon birbirinden farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Tasarımcılar birbirinden şık ve rahat bot modelleri ortaya koymaktadırlar.Özellikle tayt ve skinny pantolonlar ile kombinleyerek rahat bot modellerini kullanabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde stilinize ve kendinize uygun bir bot seçerek soğuktan korunabilirsiniz. Botların tüy, kürk, deri, süet, rugan, zımba gibi çeşit çeşit malzemelerle zenginleştirilen kovboy, yağmur, kar botu gibi birçok farklı amaca yönelik modelleri mevcuttur. Bu modeller hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

 

YAĞMUR BOTLARI

200 yıl evvel işçiler için üretilen yağmur botları günümüzde gençler arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Gore-tex ve türü ürünlerden üretilen, dolayısıyla tamamen su geçirmez özellikte yağmur botu modelleri arasında çok farklı desende ve renkte olanları, bilekten hemen sonra bitenleri  veya dize kadar uzun olanları mevcut. Eskiden sadece yağmurlu günlerde giyilen bu botlar, artık soğuk kış günleri de düşünülerek tasarlanmakta,  içleri yünlü materyal ile kaplanmakta, yünlü uzun çoraplarla giyilmektedir.

 

KIŞLIK BOTLAR

Birkaç yıldır moda olan içi tüylü botlar Avusturalya kıtasından tüm dünyaya yayıldılar. Dışarıda ayakları çok sıcak tutma özelliği olan bu botlar iç mekanlarda da ayağın terleyip nemlenmesini önlüyor. Bu özelliklere sahip olmasının nedeni koyun ve kanguru derisi kullanılmasıdır. Bu botları hem etek hem de pantolon ile kombinleyerek tarzınızı konuşturabilirsiniz. Bu kürklü botları kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise ıslak ortamlarda kullanmamanız gerekmektedir. Ayrıca tabanlarının kauçuk olması gerekiyor aksi takdirde bir süre sonra ayağı rahatsız etmeye başlamaktadır. Satın almadan önce mutlaka kontrol etmelisiniz.

 

BOT FİYATLARI

Bot fiyatları markadan markaya göre farklılık göstermektedir. Çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi çok pahalı bot modelleri de bulabilirsiniz.Size ve bütçenize en uygun olan botu seçin ve kışı sıcacık geçirin.

Instagram


Hakkımızda