Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Bros X

Marka


Mağaza


Fiyat


Broş


Hanımlar annenizin eski takılarına bir göz atın. Eminim bu takıların arasında saklı kalmış bir broş vardır.  Malum moda eskinin tekrarı. Broş önceleri sadece gömlek modelleri ve ceket yakalarında kullanılan bir aksesuardı. Zamanla şal, şapka, çanta, toka veya sade elbiseleri hareketlendirmek amacıyla kullanımı oldukça arttı.

Başka bir aksesuara gerek kalmadan tek ve şık bir broşla şık olabilirsiniz. Hatta saç bandınıza ya da eteğinizin kemerine bile takabilirsiniz. Ayrıca renkli broşlar da çok moda. Kıyafetinizle broşun renk uyumunu yakalarsanız oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

BROŞ MODELLERİ

Broş, yüzyıllardır var olan bir aksesuar. Eski çağlarda doğal taşlardan ve bronzdan yapılırmış. Oldukça kullanışlı ve görüntünüze kattığı zarafetle düşünülürse her daim tercih edilen bir aksesuar olmasına şaşmamak lazım. Şayet düşük yakalı bir elbise ya da bluz giyiyorsanız broşu boyun çizginizin en alt kısmına gelmesine dikkat edin. Gece katılacağınız bir davette; şayet yakası dekolte ya da tek omuzlu bir gece elbisesi tercih ettiyseniz broşu elbisenizin omuz üstüne gelen kısmına takın. Gideceğiniz davette saçınızı topuz şeklinde yapacaksanız, topuzunuzu bir broşla hareketlendirebilirsiniz. Şalınızı boynunuza dolayarak kullanıyorsanız şalınızın hem açılmaması hem de hoş bir görüntü elde etmesi için şalı broşla sıkıştırabilirsiniz. Ya da resmi bir yerde çalışıyorsanız ve fular kullanacaksanız fularınızı bir broşla hareketlendirebilirsiniz. Taktığınız şapkaları daha şık bir hale getirmek için broşla kullanmayı deneyin. Ama şapkayı kullanacağınız ortama göre uygun broşlar tercih edin. Broşları ayakkabılara bile takabilirsiniz. Düz babet bir ayakkabıyı broşla hareketlendirebilirsiniz. Kaban modelleri ve trikolarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz bir aksesuar. Düz kazak modellerini broşlarla daha hareketli bir hale getirebilirsiniz. Ya da kapalı bir hanımsanız eşarbınızı broşla şıklaştırabilirsiniz.Malum bu takı iğneli bir model. Takacağınız kıyafetin kumaşını göz önünde bulundurun. İğne kumaşınızı delip deforme edebilir. Ya da tırtıklanmasına sebep olabilir. Narin kumaşlı kıyafetleriniz için mıknatıslı olanı tercih edin. 

Instagram


Hakkımızda