Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Buyuk beden X

Marka


Mağaza


Fiyat


Büyük Bedende Özgür Seçimler


Büyük beden giyim markaları sınırlı sayı ve modelde üretim mantığını artık geride bıraktı, günümüzde her çeşitten büyük beden kıyafetleri vitrinlerde görmemiz mümkün. Vücudunu tanıyan ve şıklıktan vazgeçemeyen bayanların kendi tarzlarını rahatça gösterebileceği çeşitlilikte ürünler, aynı zamanda modanın bedenle sınırlı kalmaması gerektiğinin kanıtı.Günlük giyimden abiyelere her mekan ve tarza uygun büyük beden kıyafetler kendini seven bayanların dolaplarının vazgeçilmezi.

 

HER TARZA UYGUN BÜYÜK BEDEN ELBİSELER

Moda tutkunu kadınların vazgeçilmezi elbiseler artık büyük beden çeşitleriyle de vitrinleri süslüyor. Kilolu bayanların tercih ettiği koyu renk elbiseler artık yerini modern ve sezon renklerine uygun stil sahibi elbiselere bırakıyor. Çeşitliliğe rağmen seçim yapmakta zorlanan bayanlar için şal yakalı ve göz yormayan desende elbiseler önerilirken, bol kesim modelleri tercih edip uygun aksesuarlarla dikkati belirli noktalara toplamak gerektiği de vurgulanmakta. Bunun yanında renkli büyük beden elbiseler doğru seçimlerle istediğiniz görüntüyü elde edip şıklığınızı korumanızı sağlamakta bire bir.

 

DOĞRU SEÇİM V YAKA BLUZLAR 

Vücudunu iyi tanıyan kadınlar için hangi bölgesinin kendisini rahatsız ettiğini tespit etmek çok kolaydır, bu tespitten sonra kıyafet seçimi çok kolaylaşır. Karın bölgesinde fazlası olan bayanlar şal yakalı ya da V yaka büyük beden bluzlar tercih etmelidir. V yaka bluzlar dikkati üst bölgeye toplar ve göğüsleri küçük gösterir. Bunun yanında kilolu bayanların bir diğer kurtarıcısı da dikine çizgili bluzlardır, sanılanın aksine her çizgili bluz kilolu göstermez dikine çizgiler kiloları gizleyip boyu uzun göstermede bire birdir.

 

GENİŞ KALÇALAR İÇİN KURTARICI ÇÖZÜMLER 

Kadınların genel problemlerinden biri olan geniş kalçalara sahip olma, birkaç önemli noktalarla çözüme ulaştırılabiliyor. Örneğin pantolon ve etek seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kaç detay şunlar: öncelikle geniş kalçalara sahipseniz yüksek bel pantolonlar ve kalem eteklerden uzak durmalısınız, bunun yanında yine kalçayı ön plana çıkaran çok dar kesimli pantolonlar da tercih edilmemeli. Onun yerine aşırı olmayacak şekilde bol paça pantolonlar seçilmeli, pantolon boyları kesinlikle uzun olmalı. Bununla birlikte giyeceğiniz topuklu ayakkabılar bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterip, vücudunuzun da daha ince algılanmasını sağlar.

 

Instagram


Hakkımızda