Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Canta X

Marka


Mağaza


Fiyat


Çanta Trendi


Tüm kıyafetlerinizi seçtiniz, ayakkabılarınız, makyajınız, akseuarlarınız hepsi hazır, geriyeyse çanta seçiminiz kaldı. Çantalar öyle kilit parçalar ki, kombininizi tamamlamakla kalmayıp, eşyalarınızı estetik bir şekilde yanınıza alabilmenize de imkan veriyorlar. O günkü tarzınıza ve yanınıza alacaklarınızın çokluğuna göre kocaman bavul tarzı, aradıklarınızı içinde zor bulduğunuz ama bir yandan oldukça şık bir çanta veya daha minik, zincir kolyenizle uyumlu zincir askılı çanta seçerek, kıyafetinizi en uygun şekilde tamamlayabilirsiniz. Çanta seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri, tıpkıçanta ve ayakkabınız birbirinden çok ayrı, uyum içinde olmayan parçalarsa, ne yazık ki bütünüyle şık olmanız mümkün değildir.

 

ÇANTA MODELLERİ

Çantalar için, yardımcı kelimesi gerçekten de tam doğru bir kelime. Çünkü eşyalarımızı taşıdıkları yetmediği gibi bunu bir de estetik bir halde  gerçekleştirip, şıklığa erişmemize yardımcı oluyorlar. Peki günlük, rahat bir kombinle nasıl bir çanta tercih edilmeli? Günlük çanta çeşitleri oldukça fazla. Tarzınıza göre, ister omuz çantası modelleri arasından seçim yapabilirsinzi. İsterseniz de sırt çantası yada spor çanta tercih edebilirsiniz. Spora gittiğiniz günlerde, eşofman takımınızla uyumlu bir spor çantası seçmek, güzel bir detay olacaktır.

 

ABİYE ÇANTA

Gece kombinleri için seçebileceğiniz çanta modelleri ise, günlük çanta modellerine kıyasla daha parıltılı, daha şıkır şıkır modeller. Gideceğiniz davete göre, abiye tarzda bir omuz çantası, uyumlu bir clutch ya da portföy seçebilirsiniz. Clutch ve portföyler içinde, oldukça farklı tarza hitap eden modeller bulunmakta ve içlerinden birisi mutlaka sizin beğeninize uygun olacaktır. Şık bir gece kombini için yapmanız gereken, kombinin bütününde nasıl bir tarzın ağır basmasını istediğiniz, buna karar verdikten sonra isteğinize uygun abiye çantayı bulacaksınız.

 

EVRAK ÇANTASI

Yanınıza alacağınız, taşımaktan yorulduğunuz laptop, tablet ya da evrak gibi eşyaları şıklığınızı tamamlamak adına bir avantaja çevirebilirsiniz. Birbirinden renkli desen ve modeldeki laptop çantalarıyla tarzınızı her parçanızda yansıtabilirsiniz, deri görünümlü klasik veya modern şık evrak çantaları ile ofis kombininizi şık hale getirebilirsiniz. Laptop çantası markaları arasından kendi tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Instagram


Hakkımızda