Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Ceket X

Marka


Mağaza


Fiyat


Ceket Modelleri


Pek çoğumuz ceketleri sadece yemeklerde, törenlerde veya iş yerinde, ofiste giyilen parçalar olarak görüyoruz. Fakat gerçek şu ki ceketlerin de diğer günlük parçalarda olduğu gibi, mevsimine ve tarzına göre hem klasik hem abiye hem de günlük modelleri bulunmakta. Kot ceket, deri ceket gibi ceketleri bahar aylarında tamamlayıcı olarak tercih ederken, klasik modelleri ofiste ve günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Giyeceğiniz yere ve tercihinize uygun olarak seçeceğiniz renk ve modeldeki ceketinizle, kalabalıklar içinde ışıldayacağınızı biliyoruz.
 

DERİ CEKET

Rock chic stilinde giyinmeyi seviyorsanız, deri ceket modelleri gardrobunuzun en önemli parçalarından olmalı. Pek çok renkte ve modelde bulunan deri ceketlerin, siyah ve zımbalı olanları rock chic stilini yakalamak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Siyahın dışında kahve ve krem tonlarındaki deri ceketler de aynı renk kemer ve ayakkabıyla kombinlenip, daha farklı bir tarzı yakalanamızını sağlayabilir. Deri ceketlerin kısa modellerini, bir parti akşamı gece elbisenizin üzerine tercih ederken, uzun modellerini ise yağmurlu ve soğuk günlerde tercih edebilirsiniz.

 

KOT CEKET MODELLERİ

En az kot pantolonlar kadar ün salmış ve klasikleşmiş bir diğer parça ise kot ceketler. Bahar aylarında birçoğumuzun kurtarıcısı olan kot ceketler, açık ve koyu kot renkleri dışında, pembe, mavi, yeşil gibi canlı renkleriyle de tam bir güneşli ama biraz da serin günlerin kıyafeti. Kot ceketlerinizle şık olmak oldukça kolayken, dikkat etmeniz gereken tek şey, kot ceketinizi kot pantolonunuzla kombinlediyseniz, ikisinin aynı tonlarda olmaması.

 

BLAZER CEKET

Her kıyafetin olduğu gibi, ceketlerin de klasik parçaları tabiki gözardı edilemez. İşte bu modeller daha çok iş toplantılarında, yemeklerde, törenlerde tercih ettiğimiz modeller. Ama birkaç renk ve model tercihi değiştirmekle bu modelleri de günlük kombinlerimizin içine katabiliriz. Örneğin blazer ceketleri, kumaş pantolonlar ile değil de düşük bel kot markaları arasından seçim yaparak kendi tarzınıza uygun bir biçimde kombinleyip akşamüstü arkadaşlarınızla kahve buluşmasına gidebilirsiniz. İş yerinde, ceketinizi ve pantolonunuzu kontrast renklerde tercih ederek klasik şıklığı kolayca elde edebilirsiniz. Yaz aylarına yaklaşılan serin bahar aylarında ise pastel renklerde bir ceket tercih ederek akşamüstü serinliğini şıklığa dönüştürebilirsiniz.

 

Instagram


Hakkımızda