Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Clutch portfoy X

Marka


Mağaza


Fiyat


Clutch ve Portföy Çantalar


Çanta kadınlar için bir tutkudur.Çantasız dışarı çıkmayanlarımız bile vardır hatta. 30 yaşlarında bir kadın en az 21 çantaya sahip ve her üç ayda bir yeni bir çanta satın alıyor. Bu demek oluyor ki, hayatı boyunca bir kadının 111 çantası oluyor. Aslında kadınların en fazla üç farklı çantayı kullandıkları, diğerlerini ise gerektiği olduğu zamanlarda dolaptan çıkardıkları görülmekte.

Küçük, büyük, kısa saplı, uzun saplı birçok çanta modeli vardır. Özellikle artık elde taşınan clutch ya da portföy  dediğimiz  modeller kadınların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş bulunmakta. Önceleri sadece gece hayatında abiye kıyafetlerle karşımıza çıkan clutch ve portföy modelleri artık günlük hayatta da sık sık kullanılmaktadır. Moda tutkunlarının gözdesi haline gelen bu ikon çantalar her tarza ayak uydurmaktadır. Skinny pantolon basic t-shirt kombininde kullanılabileceği  gibi mini elbiselerle de bu minik kurtarıcı çantalar kullanılabilir.

Piyasada simli, taşlı, pullu, zımbalı çok çeşitli portföy çantalar bulunuyor. Özel davetlerde abiye elbise ile uyumlu bir portföy bütün havamızı değiştirebilir. Günlük hayatta portföy kullanacağımız zaman ise spor parçalarla tamamlamaya dikkat etmeliyiz. Kot pantolonunuzu şık bir bluzla kullanırken kıyafetinize uyacak bir clutchla bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Envelop çanta dediğimiz zarf şeklindeki çanta da oldukça tercih edilen bir çanta modelidir. Ofis hayatında cüzdan ve telefonunuzu bu çantaların içine koyarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı cüzdan markaları arasından ofis şıklığınızı tamamlayacak bir modeli seçebilirsiniz ve şıklığınızı da bu minik çantalarla tamamlayabilirsiniz. Kalem etek modelleri , şifon gömlekler ve sivri burun topuklu ayakkabılar ile her zaman şık görünebilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda