Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Cuzdan kartlik X

Marka


Mağaza


Fiyat


Cüzdan


Hemen hemen her hanım ve beyin çantasında muhakkak cüzdanı vardır. Cüzdan olmazsa olmazımızdır. Genelde hanımların el çantası içinde her şey vardır. Cüzdan içine koyduğunuz eşyalarınızı direkt olarak çantaya koyduğunuzu düşünsenize. Zaten çantalarda aradığımızı zor buluyoruz. Düşünsenize; bankada sizden kimliğinizi istediler şayet cüzdan kullanmıyorsanız işiniz hayli zor. Epey bir aramak zorunda kalacaksınız. Arkanızda sizi bekleyen müşterilerde haliyle epeyce sinirleneceklerdir. Her zaman işinize ve alışkanlıklarınıza uygun modelde bir cüzdan tercih etmeye özen gösterin.

 

CÜZDAN MODELLERİ

Cüzdan alırken daha önceki alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurmaya dikkat edin. Şayet kredi kartınız çoksa kart bölmeleri fazla olanları tercih edin. Cüzdanınızın içinde muhakkak fermuarlı bir bölüm olmasına da dikkat edin. Nakit paranızı bu bölmelerde saklayabilirsiniz. Sokağa sadece cüzdanla çıkacaksanız biraz büyük ve yan kısmından ele geçirilebilen askısı olan modelleri tercih edin. Bu tarz cüzdanlarda hem bir yerde unutma riskiniz azalır, hem de hırsızlığa karşı tedbirli olmuş olursunuz. Ayrıca alacağınız cüzdanın rengini seçerken evde bulunan ayakkabı modelini de göz önünde bulundurun. Sonuçta ayrı ayrı renkte olmaları hoş bir görüntü sergilemez. Cüzdanınızda resim taşımayı seviyorsanız resim koyma bölümlü olanları alın. Hem resimleriniz yıpranmaz hem de sevdiklerinizi özlediğiniz zaman görebilirsiniz.

 

CÜZDAN TRENDİ

Günümüzde cüzdanların birçok modeli mevcut ve hemen hemen her renkte cüzdan bulmak mümkün.  Alacağınız cüzdanın evde bulunan çanta ve ayakkabılarınızla uyumlu olmasına dikkat edin. Şayet spor bir kıyafetle sokağa çıkacaksanız ve yanınıza cüzdan alacaksanız el çantası tarzında olanları tercih edin. Ya da bir davete katılacaksanız, davette kullanacağınız portföy de küçükse iç bölmeleri fazla olan ufak bir cüzdan tercih edin. Farklı portföy markaları içerisinde bu tarz küçük yapıda olanları sık sık karşımıza çıkar. Bu durumda önlemi cüzdanınızı küçük seçerek alabilirsiniz. Günümüzde aksesuar çok kullanılıyor. Cüzdan da bir nevi aksesuar olduğu için seçeceğiniz cüzdanın kalitesi, rengi ve şekline de dikkat edin. Şayet genç bir kızsanız ya da gönlü genç olanlardansanız rengârenk cüzdanları tercih edebilirsiniz. Puantiyeli ve desenli olanlar da oldukça hoş.

Instagram


Hakkımızda