Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Deodorant X

Marka


Mağaza


Fiyat


Deodorant


Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte daha fresh ve çiçeksi kokular tercih etmeye başlarız. Deodorantlar ilk tercihlerimiz arasındadır. Sıcakların artmasıyla ağır kokulu parfümler yerine sabun kokulu, hafif deodorantlar bizim kurtarıcımız olacaktır. Omuz çantası içinden hiç ayırmadığımız bu mini kurtarıcıların sprey, roll-on, jel ve pudra şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Deodorantların bayanlar için oldukça özel kokuları da bulunmaktadır. Daha kalıcı olabilmesi için gül, lavanta, fresh, aqua gibi pek çok çeşitleri arasında sizin teninize en uygun olanını seçmeniz yeterli olacaktır. Çeşit çeşit  deodorant markaları arasından seçim yapmak kolay olmayacaktır fakat teninize en uygun deodorantı deneyerek bulabilirsiniz.

 

DEODORANT ÇEŞİTLERİ

Deodorant kullanılmadan önce cildin su ve sabunla temizlenmiş olması gerekir. Koltuk altında çok fazla tüy varsa onlar terleme sırasında fazla koku yapacağı için deodorant kullanmadan önce koltuk altımız tüylerden arındırılmış olmalıdır. Deodorantların ıslak cilde uygulanmaması gerekir.

Genellikle banyodan sonra kullanabileceğimiz pudralı deodorantı direk elbiseler veya bluzlar üzerine kullanmamız sonucu beyaz leke bırakacaktır. Bu nedenle pudralı deodorantları sadece koltuk altımıza sıkmalıyız. Deodorantı sıkarken ise çok yakından değil yaklaşık 10-15 cm uzaktan sıkmamız sağlığımız açısından önemlidir.

Instagram


Hakkımızda