Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : El ayak bakimi X

Marka


Mağaza


Fiyat


Bakımlı El ve Ayaklar


Kadınlar el ve ayak bakımına özen gösterirler, estetik el ve ayaklar her kadının hayalidir. Çünkü her ne kadar yüz gibi çok fazla dikkat çekmese de el ve ayak bakımı da zarif görüntünün önemli bir parçasıdır. Doğal yollarla beslenen ve bakımı yapılan el ve ayaklar estetiğe önem veren insanların gözünden kaçmayacaktır. Bakımının yanı sıra rengarenk ojelerle dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz tırnaklarınız, manikür ve pedikürle vazgeçilemez bir estetiğe kavuşacaktır.

 

RENK RENK OJELER

Kadınların vazgeçilmez tutkularından biri de en çok görülen yerlerden biri olan tırnaklarını süslemektir. Her sezona göre değişen renk trendleri modanın olmazsa olmaz bir unsuru artık. Renklerle beraber her geçen gün değişen oje sürme teknikleri de kadınların tırnaklarına gösterdiği özeni açıklar nitelikle. Günlük kıyafetlerinize uygun ojeniz ayrı elbise modelleri ile tamamlayacağınız ojeniz ayrı olacaktır. Bu nedenle her renk ve türden ojeye sahip olmakta fayda var. Eğer ki modaya ilginiz varsa ojelere ilgisiz kalamazsınız.

 

TIRNAK BAKIMI

Günümüzde modern kadınların en çok önem verdiği detaylardan biri de tırnakları. Tırnak bakımına harcanan miktarlar da bunun bir göstergesi. Artık estetiğin yanında sağlıklı bakımı bulma arayışları gündemde, her ürüne ya da her merkeze güvenmek çok zor, bu nedenle doğru tırnak ürünü ve bakımı uygulamak da her kadının isteği. Özenle uzatılan tırnakların kolayca kırılması, fazla oje sürmekten sararan tırnaklar, ya da zayıf ve yumuşak tırnaklar başlıca sorunlarımızdan. Bu sorunların her biri için uygun ürün ve bakım önerileri mevcut ancak öncelikle yapılması gereken tırnak tipi ve sorunu doğru br şekilde tespit etmek.

 

MANİKÜR VE PEDİKÜR

El ve ayak bakımı denince akla gelen ilk şeydir manikür ve pedikür. Bakımı gerçekleştirilmiş el ve ayakların farkı hemen belli olur. Manikür her mevsim vazgeçilmez olsa da pedikür özellikle bahar ve yaz aylarında açık ayakkabıların giyilmeye başlandığı sezonda büyük önem taşır. Ayaklarda istenmeyen görüntüleri yok etmekte birebir olan bu bakım, kış boyunca çorap ve ayakkabıların içinde sıkışıp kalan ayaklarımızı estetiğe kavuşturur. Manikür ve pedikür her ne kadar estetik görüntü için birebir olsa da, sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir çok önemli  noktayı da bünyesinde barındırır, bu nedenle seçilecek yere ve kullanılacak aletlere de dikkat edilmelidir.

Instagram


Hakkımızda