Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Etek X

Marka


Mağaza


Fiyat


Etek Modelleri


Sürekli yenilenen moda, boy boy etekler çıkarıyor  karşımıza. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli şey herkesin kendi vücut tipine uygun boyda ve kumaşla üretilen etekleri tercih etmesi. Dar etekler fazlalıkları göstereceğinden balık etli ve toplu kişilerin daha bol, uçuş uçuş şifon tarzı kumaşlardan yapılmış etekleri seçmesinde fayda var. Aynı şekilde balon etekler de bu tür vücut tipleri için sakıncalı. Bacak boyu kısa bayanlar yüksek bel kalem etekler ile bacak boylarını olduğundan uzun gösterebilir, ince uzun bacaklara sahip bayanlar mini ve maksi boy eteklerle şık görünebilirler.

 

MİNİ ETEK MODELLERİ

Mini etekleri t-shirtlerle kullandığınızda spor görünüm elde edebileceğiniz gibi klasik tarzda bluzlarla ve eteğinizin içine sokacağınız kalın kazaklarla tamamladığınızda sportif görüntüyü kırabilirsiniz. Fırfırlı, A kesim ya da düz mini eteğinizle giyeceğiniz kazağınızı, takacağınız abartılı kolyeyle daha farklı ve şık görünebilirsiniz. Aynı şekilde bileklerinizi ve parmaklarınızı irili ufaklı birçok bileklik ve yüzükle eğlenceli hale getirebilirsiniz. Altına giyeceğiniz ayakkabı modelleri ise size kalmış. Spor, düz, topuklu, her türlü ayakkabıyla farklı tarzlar yakalayabilirsiniz.

 

DİZ ALTI ETEKLER

Üzerine giyilecek bir gömlek ya da bluzla ciddi, t-shirtle ise şirin bir görüntüye kavuşacağınız diz altı eteğinizi hardal, kiremit rengi, bordo, koyu yeşil gibi renklerde seçerek üzerine kalın bol bir kazak ya da hırkayla vintage tarzı yakalamış olursunuz. Biraz daha marjinal olmayı sevenler büyük kemik çerçeveli gözlüklerle bu görüntüyü tamamlayabilir. Üzerine deri ceket giyebilir, yakanızı da mevsimine göre kalın yün ya da ince pamuklu şallar ile süsleyebilirsiniz. Şal modelleri ise mevsimin soğukluğuna bağlı! Saçınızı salık bırakabileceğiniz gibi küçük bir topuz da yapabilirsiniz.

 

UZUN ETEKLER

Şifon, bandaj, yün, deri, kumaş, tül, fırfırlı, düz, yırtmaçlı, yırtmaçsız maksi boy etekler... Her türlü şık, her türlü tarz. Uzun etekler gece ya da gündüz giyilmesi farketmeksizin şık görüntüsünü koruyan parçalardandır. Topuklu ya da düz ayakkabı gibi birkaç ufak değişiklikle her ortama ayak uydurabilir uzun etek giyen bayanlar. Siz de Netmoda Mağaza’daki uzun etek modellerine bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda