Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Ev giyim X

Marka


Mağaza


Fiyat


Ev Giyim


Evde televizyonun karşısına geçmiş, en sevdiğiniz filmi izleyip, gece atıştırması yaparken belki şık mısınız değil misiniz hiç düşünmüyor olabilirsiniz. Düşündüğünüz tek şey evinizin içinde kendinizi rahat hissetmek olabilir. Ama ev şıklığı da göz ardı edilmemesi gereken konulardan biri. Özellikle de birbirinden güzel pijamalar, saten sabahlık modelleri, şık gecelikler varken. Saçınızda saç bandı, ayaklarınızda şirin ev ayakkabıları ile güzel bir ev kıyafeti seçip evinizde şıklığı yakalamak aslında sandığınızdan daha da kolay.

PİJAMA MODELLERİ 

Pijama deyip geçmeyin. “Evimizde bizi kim görüyor ki, rahat olsak yeter” de demeyin. Evet evinizde rahat hissetmek en doğal hakkınız ama öte yandan bunu estetik görünen kıyafet ve aksesuarlarla gerçekleştirmeniz de oldukça önemli. Bunun için birçok tarza hitap eden pijama modelleri içinden, beğeninize en yakın olanı seçmeniz yeterli. Ekoseli pijama modelleri, nostaljik eski ama oldukça çok tercih edilen modeldeki pijamaları hatırlatırken, polar çiçek, yııldız, kalp ya da hayvan desenli pijamalar daha soğuk günler için birebir. Pijama takımı giymeyi sevmeyenler ise, pijamaları alt ve üst olarak ayrı ayrı tercih edebilirler. Benzer tarz ve renklerdeki parçalarla kendi pijama takımlarını oluşturabilirler. Havaların ısındığı ve uzun kollu pijamaların artık fazla gelmeye başladığı aylarda, şortlu pijama takımlarını ya da gecelikleri tercih edebilirsiniz. Geceliklerin saten ve ipek kumaştan olan ip askılı ince modellerini tercih edebileceğiniz gibi yarım ya da uzun kollu penye modellerini de kullanabilirsiniz.

SABAHLIK MODELLERİ

Gece iyi bir uyku çektikten sonra, güne iyi başlamak için ilk kahvenizi içiyorsunuz ya da kahvaltı masasındasınız, gazete okumayı tercih ediyorsunuz, öylece pijamalarınızla oturmak yerine sabahlığınızı üstünüze geçirin ve kendinizi daha iyi, daha şık hissedin. Zevkinize ve tarzınıza göre ipek ya da saten daha şık görünümlü sabahlık modellerini tercih edebileceğiniz gibi daha rahat ve daha günlük hissetmek için polar sabahlıkları seçebilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda