Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Ev terligi panduf X

Marka


Mağaza


Fiyat


Ev Terliği ve Çorap


Ev ayakkabısı deyip geçmeyin. Evde ne giysek bize uyar demeyin. Ev ayakkabısı giymenin de bir adabı var. Evinizde bir davet vereceksiniz, dolayısıyla bütün yük sizin üzerinizde hem güzel olmanız lazım. Hem de dinç gözükmeniz gerekiyor. Bütün gün de ayakta olacağınız için durumunuzu düşünün artık. Bu durumda rahat bir ev ayakkabısı sizin kurtarıcınız olacaktır. Tabii ki gidip de dümdüz bir model giymeyeceksiniz. Giyeceğiniz etek yada skinny pantolon modeli için uygun bir model seçebilirsiniz. Artık ayakların dinlenmesini ve yükünü azaltmasını sağlayan çok şık ev ayakkabıları üretiliyor.

 

EV AYAKKABISI

Ev ayakkabısı alırken tabi ki şıklık ve moda göz önünde bulundurulmalıdır ama rahatlığımızı da düşünmek zorundayız. Çünkü dinlendiğimiz tek mekân evimizidir. Şayet günlük kullanacaksak ortopedik ayakkabılardan tercih edin. Bütün gün ayakta kalan bir kişi için bu terlikler ayaklarınızın daha az yorulmasını sağlayacaktır. Ayrıca belli başlı terlik markaları artık çok şık ortopedik terlikler tasarlıyorlar. Evinizde misafir ağırlayacaksanız ev terliklerini sizi yormayacak olan dolgu topuklulardan tercih etmeye özen gösterin. Bir de bu tarz ev ayakkabılarını genellikle akşama doğru almayı tercih edin. Malum ayaklar gün boyu ayakta kalmaktan şişer. Sabah aldığınız bir ev terliği, gün boyunca ayaklarınız şişeceği için siz de akşama doğru işkenceye dönebilir. Alacağınız terliği sadece oturarak denemeyin. Mağaza içinde ufak bir tur atın. Böylece acıtan bir yeri varsa anlarsınız. Şayet denediğiniz terlik ayağınızı acıtıyorsa zamanla açılır sözüne her zaman kanmayın. 36 numara bir terlik ne kadar açılıp 37 numaraya ulaşabilir ki.

 

ÇORAP SEÇİMİ

Çorap bir bayanın en önemli aksesuarıdır. Her konuda en ince ayrıntıyı düşünen hanımlar çorap alırken de hem şık olanını hem de rahatsız etmeyecek olanını seçmeye özen göstermeli. Ayrıca birbirinden farklı rengarenk çorap modelleri arasından seçim yaparak evdeki rahatlığınıza renk katabilirsiniz.

 

ÇORAP TRENDİ

Kokteyl ya da gece elbiselerinde bilek kısmında minik desen ya da taş olan çoraplar, arkadan dikişli çoraplar tercih edebilirsiniz. Siyah dantel çoraplar düz renk elbiselerle giyildiğinde size ayrı bir görünüm verir.  Diz altı etekler ile bu yıl soket çoraplar moda çok moda. Özellikle dantel olanları tercih edin. Dümdüz bir kıyafetin altına desenli bir çorap giyerek trendi yakalayabilirsiniz. Fileler ve dantel desenli çoraplar da her tür giyimde, feminen ve elegan görünümü destekleyen, kadının dişiliğini modern bir şekilde ortaya koyan ve kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayan önemli aksesuarlardır.

Instagram


Hakkımızda