Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Ic giyim X

Marka


Mağaza


Fiyat


İç Giyim


İşe giderken, okula giderken, güzel bir akşam yemeğinde, plajda, hatta sporda,her yerde şık olmayı istiyoruz. Bunun için uğraşıyor, çaba harcıyoruz. İç giyim de aslında şıklık konusunda oldukça önemli bir tamamlayıcı. Çok basit gözüken desenli bir külotlu çorap bazen tüm kıyafetinizi öyle bir tamamlıyor ki, şıklığınızı tamamlamak adına son rötüşu yapıyor. Ya da korseler, fazla olan birkaç kilonuzu saklamakta en iyi yardımcılarınız oluyorlar.

 

KÜLOT MODELLERİ

İç giyimin klasik parçaları, sütyen ve külotlar. Giyilen kıyafetlerin altında olmaları, bu parçaların seçiminin ikinci plana atılmasına sebep olmamalı. Her ne kadar, dış kombinin şıklığına çok fazla etkisi yok diye düşünülse de, şık bir iç giyime sahip olmak kendinize güveninizi artıracaktır. Ayrıca kıyafetlerinize uyumlu tercih ettiğiniz iç çamaşırlarınız, daha estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Günlük ya da spor kombinlerinizden hangisiyle kullanacağınıza bağlı olarak iç giyim parçalarınızı seçmeniz sağlığınız açısından önemli olacaktır. Örneğin, spor yaparken pamuklu iç çamaşırları tercih edebilirsiniz.

 

İÇ GİYİM MODELLERİ

İç giyim parçaları, iç şıklığımızı tamamladığı gibi iyi görünmemiz için gerekli olan çok önemli yardımcı parçalar da içeriyor. Bunların en önemlilerinden biri korseler. Dar pantolonların ve elbiselerin daha derli toplu, şık durmasını sağlayan bu parçalardan, size en uygun olanını seçmelisiniz. Havaların daha serin olduğu zamanlardaki tamamlayıcılarınız ise atletler olacak. Spor yaparken de kullanabileceğiniz atletleri, transparan gömleklerinizin içine giymek isterseniz biraz daha spor tarzın dışındakilerden seçmeniz gerekecektir. Evdeki rahatlığını şıklıkla birleştirmek isteyenler için, ev ayakkabıları seçeneği geliyor sıraya. Hayvan figürlü, puantiye desenli, polar ev ayakkabıları ile hem ayaklarınız sıcacık tutun hem de stilinizi evinizde de konuşturun.

Instagram


Hakkımızda