Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Kapri X

Marka


Mağaza


Fiyat


Kapri Pantolon Modelleri


Modası her daim geçerli olan pantolon modelidir. Yaz mevsimlerinde renkli, desenli, çiçekli, keten kapriler yine bütün mağazalarda bayanların giyim zevkine uygun sunulmuş. Her modelini kolaylıkla bulabileceğiniz ve giyebileceğiniz bir parça. Bu pantolonlar daima rahatlıklarıyla bilinse de; şıklık ve rahatlığı bir arada uygulayabilirsiniz. Kumaş bir kapriyi gömlek yada tunik modelleri ile kombinleyebilirken topuklu ayakkabılar ve aksesuarlarla da kombini tamamlayabilirsiniz.Bu pantolonlarda çeşitli boy seçenekleri de mevcut. Ama siz hanımlar bedeninize ve kilonuza uygun modeli seçmeye dikkat edin.

 

KAPRİ PANTOLON KOMBİNİ

Şayet baldırınızın ortasında biten ve çok bol olmayan modelleri  tercih ederseniz bunlar en risksiz modellerdir. Kendinize hangi tarzın yakıştığından emin değilseniz bu tarzı kolaylıkla giyebilirsiniz.

Düz kesimli kapriler her daim risksizdir. Pilili modellerden hele de kilonuz varsa kesinlikle kaçının. Şayet zayıf biriyseniz desenli modelleri seçebilirsiniz. Ama kilolu hanımlar lütfen düz renkli kaprileri tercih edin. Bu sizi olduğunuzdan daha şişman göstermek yerine daha zarif gösterecektir. Likralı kumaşlardan yapılmış kapriler de sizlere daha kullanma kolaylığı sunacaktır. Kaprilerinizin üzerine giyeceğiniz gömlek ve tişörtlerde oldukça önemli. Bol paçalı bir kapri tercih ediyorsanız üzerine giyeceğiniz gömlek ya da bodylerinizin bol olmamasına dikkat edin. Farklı body markları arasından kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Paça kısmı büzgülüyse tercihiniz üzerine yine dar bir tişört tercih edin. Şayet kilolu bir hanımsanız yüksek bel kaprileri tercih etmeye özen gösterin. Bu model karın bölgenizdeki yağları bir araya toplayarak sizi zayıf gösterecektir.

Siyah renkli dar kesimli bir kapriyle de dinamik ve hoş bir şıklık yakalayabilirsiniz. Üzerine gömlek modelleri arasından şık bir gömlek seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu tarz kombinin altına ayaklarınıza topuklu terlik giymeyi tercih edebilirsiniz.

 

KAPRİ TRENDİ

Bu pantolonlarda ayakkabı modeli de çok önemli. Sizi olduğunuzdan daha kısa ya da daha uzun yapabilir. Geniş kapri modellerini dolgu topuklu ayakkabılarla giymeyi tercih edin. Dar bir kapri giyecekseniz hafif topuklu ayakkabılar giyinin. Şayet spor bir kapri giydiyseniz babet ve sandalet tercih edin. Ya da kaprinizin kumaşı düz ise egzotik desenli bir ayakkabı giyebilirsiniz. Bu pantolonlarda bacak güzelliğiniz ve ayak bakımınız da çok önemli. Zira gözler bu bölgeye kayacaktır. Ayaklarınıza yaptıracağınız pedikür ile, giydiğiniz ayakkabılarda ayaklarınız hoş ve estetik gözükecektir. Bileğinize takacağınız bir halhalla hoş bir şıklık yakalayabilirsiniz.

 

Instagram


Hakkımızda