Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Kot etek X

Marka


Mağaza


Fiyat


Kot Etek


Kot etek her yaştan her bedenden bayanın giyebileceği tarzdan bir etek modelidir ve adeta baharın ve yazın habercisidir. Uzun kısa, taşlı, koyu ve açık renk modelleriyle kadınların giymekten sıkılmayacağı etek türüdür.

 

KOT ETEK KOMBİNİ

Kot etek çok tercih edildiğinden ve her durumdaki bayanın giymesinden dolayı kombini oldukça çeşitlidir. Bu konuda yapılabilecek birkaç tavsiye vardır. Kot etekler genelde bahar renklerine uygun çoğunlukla pudra renkli desenli külotlu çoraplarla kombin edilir ve çok hoş durur. Geniş kot etekler için büyük bir çaba harcamanıza gerek yok geniş modeldeki kot eteklerinin üzerine renkli askılı t-shirtler giyerek saçlarınızı açık bıraktığınızda oldukça sade ve hoş görüneceğinize emin olabilirsiniz. Uzun kot etekler tesettürlü bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Gün içerisinde spor ayakkabı modelleriyle de giyilebilen kot etek akşamsa topuklu ayakkabı giyerek ufak değişikle tarzınızı ve görünüşünüzü değiştirmeniz kolaylaşır. Basic tişörtünüzle kot eteğinizi giydiğinizde çanta modeline uygun veya ayakkabı renginde de bir kemer takarak oldukça hoş ve uyumlu görüneceksinizdir. Yüksek bel kot etek giyiyorsanız emin olun kemer takmanız görünüşünüzü tamamen farklılaştıracak daha hoş bir hava katacaktır size. Kot etek her ortama her mevsime uygun bir kıyafettir. Kısa bir kot eteğinizin altına opak külotlu çorap giyip altına siyah veya koyu renk çizme veya bot giyerseniz hem şık olursunuz hem de şıklığınızı soğuk mevsimlerde de korumuş olursunuz. Veya uzun kot etek giyip altına kısa çizme giyerseniz yine hoş bir kombin yapmış olacaksınız. Kot etekte dikkat etmeniz gereken püf noktalardan birisi de kot eteğiniz uzun olsun kısa olsun kot ceketle veya kot eteğinizin renginde bir aksesuar veya kıyafetle kombin yapmamanız gerektiğidir.

 

KOT ETEK MODELLERİ

Kısa dar kot etek giyiyorsanız ve yaz mevsimindeyseniz çantanız orta büyüklükte ve düz renk olmalıdır ayakkabınız ise yine çantaya yakın renklerde babet veya şık sandalet tarzı olmalıdır. Ayakkabı markaları her sezon karşımıza farklı modeller sürerek sizlere kendi modanızı yaratmanızı sağlıyor. Yüksek bel kot etek giyiyorsanız üzerinize daha bol salaş duran az desenli canlı renkli bir t-shirt giymeniz sizi daha havalı gösterecektir. Çantanız büyük renkli veya taşlı olabilir babetiniz ise aynı şekilde taşlı renkli babet olabilir. Uzun kot etekte ise kış aylarında çizme veya bot üzerine tunik veya renkli deri ceketler ile olabilir ayakkabı ve çanta aynı renk olması uzun etekte daha hoş duracaktır. Bu kot eteklerini daha sportif hale getirmekte kolay kot eteğin her modelinin üstüne daha spor bir tişört ve hırka giyerseniz düz veya Oxford tarzı ayakkabılarla da çok hoş duracak ve spor aynı zamanda hoş bir görünüm elde edeceksinizdir.

Instagram


Hakkımızda