Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Kulot X

Marka


Mağaza


Fiyat


Külot


Külot önemli bir iç giyim ürünüdür. Külot seçimi önemli bir konudur  ve önem ister. Külot seçiminde olabildiğince titiz davranılmalıdır. Model seçimine dikkat etmenin yanında hijyen ve sağlık açısından cilt için sorun teşkil etmeyecek kumaşlardan olan külotlar tercih edilmelidir. Külotların kalçaları dik gösteren veya kusurları saklayan hileli modelleri bulunmaktadır. Külot çeşitleri; dantelli, g-string, tanga, dikişsiz, babydoll, boxer, slip şeklindedir.

 

KÜLOT SEÇİMİ 

Satın aldığınız külot mutlaka üzerinize oturan, bedeninize uygun bir külot olmalıdır. Rahat bir şekilde hareket etmenizi engellememelidir. Mümkün olduğunca pamuklu kumaşları seçmeye çalışın çünkü hijyen açısından diğer kumaşlardan daha sağlıklıdır. Külot sizi sıkmamalıdır eğer sıkarsa bu kan dolanımınızı yavaşlatabilir bu da çeşitli sağlık sorunlarına sebebiyet verir. Giydiğiniz kıyafete uygun külot giymeye özen gösterin. Açık renk etek modellerinde siyah ya da renkli külotlar hoş durmamaktadır. Ayrıca kalın lastikler yerine iz yapmayan dikişsiz modelleri tercih edebilirsiniz.  Kalçalarınız genişse dikleştirmek için buna uygun modeldeki külotları kullanabilirsiniz. Eğer ki küçük kalçalı iseniz silikon destekli külotlar kullanabilirsiniz. Naylon tipi kumaşlar sizi terletip rahatsız edebilir. Bu sebeple bu tip külotları çok sık tercih etmemelisiniz.Ayrıca külot seçiminizi sütyeniniz ile uyumlu yapmanız, kendinizi çok daha şık hissetmenizi sağlayacaktır.

Slip: Günlük kullanımda en çok tercih edilen külot çeşididir. Rahat kullanımının yanı sıra dikişsiz olan modelleri ile hemen hemen tüm kıyafetler ile sorunsuz bir şekilde tercih edilebilir.

G-String, Tanga: Arka kısmının ipten oluşması ve popoyu kapatmaması elbise altında görünmemesini sağlar. Ayrıca dar kotların altına rahatlıkla giyilebilir. G-Stringlerin büyük bir kısmı, seksi görünmek için uygun ürünlerdir. Kadınların yatak odasında en çok tercih ettiği üründür.

Boxer-Şort: Slipe çok benzemektedir. Rahat kullanımı ve giyilebilmesi kullanışlı bir ürün olmasını sağlamıştır. Kullanışlığının yanında seksi bir iç çamaşırıdır. Eğer hem çekici hem de kullanışlı bir iç çamaşırı istiyorsanız boxer modellerini tercih edebilirsiniz. 

Instagram


Hakkımızda