Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Kumas pantolon X

Marka


Fiyat


Kumaş Pantolon


Kıyafetler arasında kumaş pantolonun yeri ayrıdır. Bir kadının en büyük kurtarıcısıdır. Gömlek, ceket modelleri, süveter ve kazaklarla kolaylıkla kombin edilip giyilebilen bir pantolon türüdür. Bir yemekte bir davette, ya da bir eğlence mekânında kolaylıkla giyilebilen yegâne kıyafettir.

 

KUMAŞ PANTOLON MODELLERİ

Pantolon seçimi çok önemlidir. Kesinlikle deneyerek almanız gereken bir üründür. Pantolonlar arasında en iyi görüntüyü elde etmek için büzgüsüz ve pilesiz olanları tercih edin. Bu model sizi göbekli gösterir. Ayrıca göbek deliğinizin biraz aşağısında biten, az düşük belli ve paçaları hafif geniş pantolonları da giyebilirsiniz. Pantolon paçalarının hafif geniş olması kalça genişliğini dengeler. Son dönemde dar paçalı kısa pantolonlar oldukça revaçta. Dar paçalı kısa pantolonlar bu ününü fazlasıyla hak ediyor. Boyu olduğundan uzun gösteriyor ve birçok topuklu ayakkabı modeli ile kolaylıkla kullanılabiliyor.
Koyu renk kumaş pantolonlarda sizi her daim daha ince gösterecektir. Kumaş pantolonunuzda arka cep varsa ceplerin kare olmasına özen gösterin. Cepler yukarı çıktıkça kalçanız büyük gözükür. Vücut şeklinize göre ceplere dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca kumaş pantolonlarınız ne çok dar ne de çok bol olmamalı. Çok bol ve çok dar modeller sizi zayıf göstermek bir yana daha şişman gösterir.

Şayet bol paçalı pantolon seviyorsanız bol paça pantolon markaları arasından size en uygun olanını tercih ederek altına dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Bu sizi daha uzun ve pantolon paçasını da daha gösterişli hale getirecektir.

 

KUMAŞ PANTOLON KOMBİNİ

Kumaş pantolon tarzını daha çok resmi yerlerde çalışanlar, öğretmen hanımlar, bankacı bayanlar tercih eder. Çünkü pantolon kurtarıcı bir kıyafettir. Ayrıca kumaş pantolonların abiye modelleriyle de gecelerde boy gösterebilirsiniz. Şayet bacak boyunuzun uzun gözükmesini istiyorsanız yüksek belli hafif streç kumaştan yapılmış bir pantolon tercih edin. Bu parçayı dar kesim ceket ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca ince görünmek istiyorsanız düz ve koyu renkli kumaşlardan hazırlanmış olanları tercih edin.  Minyon tipliyseniz; duble paça ve bol modeller size yakışmaz, dar inen modelleri tercih edin. Armut tipliyseniz; cepsiz ve boru paça modelleri tercih edin. Yuvarlak hatlıysanız tam bel hizanızda veya biraz daha altında biten modelleri deneyin. Boru paça ve koyu renkler sizin için ideal. Büyük göğüslü bir hanımsanız; mutlaka düşük bel pantolonlar giyinin. Yüksek bel modeller dikkati göğüslere çekerler. Şayet etek pantolon tarzı bir pantolon giymek istiyorsanız mevsim kış ise boğazlı vücudunuzu saran bir body shirt ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca bütçenize uygun body shirt fiyatları için artık çok aramanız gerekmiyor. Uygun fiyatlara artık daha çabuk ulaşabiliyoruz. Bu tarz pantolonlardan kilolu hanımlar uzak durmalı. Çünkü kalçanızı olduğundan daha geniş gösterecektir. 

Instagram


Hakkımızda