Sonuçları filtrele
Kadın
Erkek
Çocuk
Markalar

Sil

DKNY

Donna Karan New York, yani kısaca DKNY, New York’lu moda tasarımcısı Donna Karan tarafından 1984 yılında kuruldu. “7. Caddenin Kraliçesi” (7. Cadde New York’ta modanın nefes aldığı yerdir.) olarak anılan Donna Karan; DKNY’u dünyanın en büyük markalarından biri haline getirdi ve modaya yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. New York bazlı bu marka kısa zamanda ününü tüm dünyaya salmış ve günümüzde sıklıkla tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

DKNY; bayanlar ve erkekler için hazır-giyim ürünleri, aksesuarlar, bayanlar için çantalar, ayakkabılar, parfümler ve saatler üreterek geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam ediyor. Spor ve şık, genç, dinamik, renkli ve eğlenceli çizgisi ile oldukça popüler olan DKNY, kullanışlı ve kaliteli ürünleri ile de oldukça sık kullanılıyor hem bayanlar hem erkekler tarafından. Donna Karan New York koleksiyonu daha klasik, DKNY koleksiyonu ise gençlere hitap eden ve daha enerjik olan DKNY moda ile ilgili olduğu kadar hayır işleri de yapan markalar arasında. Bayanlar ve erkeklerin yanında çocuklar için de ürünler piyasaya sürüyor DKNY.

Birçok ünlü isim ve birçok bayan tarafından tercih olan DKNY; sokak modasını ve trendleri hem yansıtan hem de yönlendiren bir isim. Her ürününde aynı kaliteyi bulabilirsiniz ve oldukça kullanışlı ürünleri ile hem şıklığı hem rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Dünya üzerinde ve Türkiye’de de birçok şubesi olmasına rağmen DKNY’ın ürünleri sizlere bir bilgisayar ekranı uzaklığında. Siz de Donna Karan’ın en son moda kıyafetlerine, çantalarına, ayakkabılarına, parfümlerine, saatlerine ve aksesuarlarına ulaşmak için Netmoda.com’a gelin. Web sitemizde hem birçok çeşit hem de uygun fiyatlar sizleri bekliyor. DKNY ile Amerikan modası, rahatlığı ve kalitesi ile buluşacaksınız ve DKNY’ın birbirinden muhteşem ürünleri sizleri de büyüleyecek!

Senin seçtiklerin:

Filtreleri kaldır
Babetx DKNYx

DKNY Modelleri, Fiyatları ve Yeni Sezon Ürünleri

293 ürün bulundu
Yeni Sezon Ürünleri ve Trendleri Kaçırma!
E-mail adresini gir, netmoda.com ayrıcalıklarından yararlan.
Gönder