Sonuçları filtrele
Elbise
T-shirt
Bluz
Gömlek
Kazak
Etek
Pantolon
Kot Pantolon
Skinny
Bol Paça
Bol Kesim
Boru Paça
Düşük Bel Kot
Yüksek Bel Kot
Yırtık Kot Pantolon
Kot Şort
Ceket
Mont ve Kaban
Spor
Plaj
İç Giyim
Ev Giyim
Çanta
Ayakkabı
Takı
Aksesuar
Makyaj
Parfüm
Cilt Bakımı
Saç Bakımı
Vücut Bakımı
El ve Ayak Bakımı
Gelin
Büyük Beden
Tesettür Giyim
Elektronik
Çocuk Giyim
Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol paça pantolon modelleri şüphesiz her bayanın dolabında vardır. Ayakkabı modellerinden kalın topuklu ayakkabıyla giyildiğinde bacak boyunu da uzun gösteren bol paça pantolonlar yaşça büyük kadınların da genç kızların da gözdesidir. Günlük hayatta, gece gezmelerinde, ofis ortamında tercih edilecek kadar çok yönlü bir kıyafettir bol paça pantolonlar. Bol paça pantolonlar ilk başta boyunuzu uzun göstermekle birlikte kalça ve basenlerinizin de vücudunuzla orantılı gözükmesini sağlar. Bol paça pantolonlarının pilili, kumaş, kot, etek görünümlü birçok modeli vardır.

 

BOL PAÇA PANTOLON

Bol Paça Pantolonların kombinleri vücut yapısına göre değişir. Fakat genel anlamda bol paça pantolonların üzerine tam oturan veya dar üstler uygun görülmektedir. Bol paça pantolonların üzerine bele tam oturan ceketler çok hoş durmaktadır. Bir özel akşam yemeğine gitmek isterseniz, bol paça pantolonunuzun üstüne açık renkte hoş gömlek modelleri ve kahve tonlarında ki ceket altına da uzun topuklu ayakkabı, açık saçlarınız sizi çok şık gösterecektir. Böylece bacak boyunuz da olduğundan daha uzun gözükecektir. Ofis çalışma ortamında ise bol paça pantolonunuzun üzerine basic beyaz t-shirt ve altına da uzun topuklu rugan giyerek çok hoş bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bir de bol paça pantolonlarla giyilmemesi gereken modeller vardır. Bol paça pantolonlarınızı asla uzun ve salaş, geniş kesim bluzlarla kombinlemeyiniz. Giyeceğiniz bluzu, gömleği veya tişörtü pantolonunuzun içine sokarak kombinlerseniz trende uygun bir tarz sergilemiş olacaksanız. Bol paça pantolonlarınızı boyfriend ceketlerinizle de kombine edebilirsiniz.  Arkadaşlarınızla kahve içmeye giderken veya günlük hayattaki yaşantınızda bol paçalı çiçek desenli kumaş pantolon üstüne düz beyaz tişört giyerek ve dolgu topuk ayakkabılarınızla oldukça sade ve hoş bir görünüm yakalarsanız.

 

AKSESUAR

Bol paça pantolonların altına dolgu ve platform topuk kullanılması tercih edilir ve yerinde bir tercihtir. Fakat ince topuk veya rugan ayakkabı tercih edilmesi de uygundur. Bol paçalı pantolonlarınızla birlikte çanta modelleri olarak seçiminizi büyük çantalardan yana kullanmalısınız. Yaz ayı için hasır ve kumaş olanları tercih edilebilir. Bol paça pantolonlarınıza aksesuar olarak büyük ve irili aksesuarları seçmeniz yerinde olacaktır.  Büyük bilezikler, uzun küpeler bol paçalı pantolonlar için uygundur. 

Senin seçtiklerin:

Filtreleri kaldır
Bol Paçax

Bol Paça Modelleri, Fiyatları ve Markaları

101 ürün bulundu
Yukarı dön
Yeni Sezon Ürünleri ve Trendleri Kaçırma!
E-mail adresini gir, netmoda.com ayrıcalıklarından yararlan.
Gönder