Sonuçları filtrele
Elbise
T-shirt
Bluz
Gömlek
Kazak
Etek
Pantolon
Kot Pantolon
Ceket
Mont ve Kaban
Spor
Plaj
İç Giyim
Ev Giyim
Çanta
Sırt Çantası
Omuz Çantası
El Çantası
Abiye Çanta
Cüzdan
Seyahat Çantası
Evrak Çantası
Laptop Çantası
Notebook Çantası
Makyaj Çantası
Clutch Portföy
Diğer Çantalar
Ayakkabı
Takı
Aksesuar
Makyaj
Parfüm
Cilt Bakımı
Saç Bakımı
Vücut Bakımı
El ve Ayak Bakımı
Gelin
Büyük Beden
Tesettür Giyim
Elektronik
Çocuk Giyim
Markalar
Omuz Çantası

Çanta seçimi en az kıyafet seçimi kadar önemlidir. Kadınların tabi ki en çok tercih ettiği modellerden biridir omuz çantası. Büyük olsun küçük olsun askılı olsun çok severiz biz bu çantaları. Omuz çantalarının her ortama her kişiye göre modelleri vardır. Öğrenciyseniz postacı şeklinde omuz çantası takabilirsiniz, bu model için kız-erkek fark etmez. Yalnızca kızlar içinse daha yüzlerce model var.. Seçtiğiniz çantaya uygun topuklu ayakkabı modeli ya da düz ayakkabı modeli arasından da seçim yapmanız bunca model arasında sizi zorlayacaktır

 

OMUZ ÇANTASI MODELLERİ

Çanta seçerken vücut tipinizi dikkate alarak çanta seçmelisiniz. Vücut tipinizin tersi çantalar kullanın, genel olarak yuvarlak hatlıysanız düz çantalar seçmeye özen gösterin. Uzun ve inceyseniz de yuvarlak, büzmeli omuz çantaları seçebilirsiniz. Büyük göğüslü ve geniş omuzlara sahipseniz gövdenizin üst kısmında biten kısa saplı omuz çantalarını kullanmaktan kaçınmalısınız. Çünkü bu durum üst vücudunuzu daha da vurgulayacaktır. Bu vücut tipinde olanlar daha uzun askılı bel-kalça hizalarında omuz çantası kullanmalıdırlar. Geniş basen veya kalçaya sahip olanlar ise gövdenin hemen üst kısmında biten omuz çantası tercih etmelidir. Eğer vücut yapınız iriyse asla küçük omuz çantası kullanmamalısınız. Bunlar daha da orantısızlık yaparak sizi çok daha iri gösterecektir. Orta veya büyük boy olan omuz çantalarını tercih ederek vücut hatlarınızı doğru gösterecek modelleri tercih edin. Kısa bir vücut yapısına sahipseniz uzun askılı sarkan omuz çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Mesela postacı tarzı omuz çantalarını kullanabilirsiniz. Geniş, büyük çantalar sizi olduğunuzdan daha kısa gösterir. Ayrıca çanta alırken aldığınız omuz çantasının sapı olması çantanızın kullanışlılığını artırır. Çantaları kombinleme kısmında ise çiçek desenli yaz elbiseleri giyiyorsanız daha sade daha düz renkli bir omuz çantası seçmelisiniz mesela hasır çanta oldukça uygun bir seçimdir. Elbise markaları arasından kendinize en yakışan modeli seçip omuz çantanızla kombinleyerek tarzınızı korumaya devam edebilirsiniz.

Ayakkabılarınızı da çantanızla uyumlu seçmek son derece önemlidir. Örneğin çiçekli elbise ve hasır çanta kombini ile açık renk yazlık sandalet tercih edebilirsiniz. Son olarak da; çanta alırken dikişlerini mutlaka kontrol edin, sonra fark edip gittiğinizde değiştirme imkânınız olmayabilir. Kısa saplı kumaş çantaların tutma yerinde fazladan bir kaplama yeri arayın. Deri veya süetle kaplanmış saplar daha sağlam olur, onları seçmeye özen gösterin.

Senin seçtiklerin:

Filtreleri kaldır
Omuz Çantasıx

Omuz Çantası Modelleri, Fiyatları ve Markaları

4801 ürün bulundu
Yukarı dön
Yeni Sezon Ürünleri ve Trendleri Kaçırma!
E-mail adresini gir, netmoda.com ayrıcalıklarından yararlan.
Gönder