Sonuçları filtrele
Elbise
T-shirt
Bluz
Gömlek
Kazak
Etek
Pantolon
Kot Pantolon
Ceket
Mont ve Kaban
Spor
Plaj
İç Giyim
Ev Giyim
Çanta
Ayakkabı
Takı
Aksesuar
Makyaj
Parfüm
Cilt Bakımı
Saç Bakımı
Şampuan
Saç Kremi
Saç Şekillendiriciler
Onarıcı Bakım
Diğer, Saç Bakım
Vücut Bakımı
El ve Ayak Bakımı
Gelin
Büyük Beden
Tesettür Giyim
Elektronik
Çocuk Giyim
Saç Bakım Trendleri

Saçlar bir kadının güzelliğinin ve bakımının en önemli göstergesidir. Kişiliği ve tarzı yansıtmada da oldukça büyük etki taşıyan saçların bakımı bir o kadar da önemlidir. Kıyafetinize ne kadar dikkat ederseniz edin saçınız bakımsızsa yaratmak istediğiniz etkinin yanından bile geçemezsiniz. O nedenle saçınıza büyük önem göstermeli, düzenli bakımlarını aksatmadan sağlıklı tutmayı başarmalısınız. Saç tipinize uygun bakım ürünleri, şampuanlar, boyalar ve şekillendiriciler dünyasından dilediğiniz ürünü seçerek saçlarınıza hak ettiği değeri göstermeye başlayabilirsiniz.

 

ŞAMPUAN SEÇİMİ

Saçınız size özeldir ve her saç tipi farklıdır. Saçınıza doğru bakımı uygulamak istiyorsanız mutlaka ihtiyaçlarını bilmeniz gerekir. Onlarca marka ve çeşit içerisinden sizin için en uygun olanı seçmek ve doğru şekilde uygulamak gerekir. Her saç tipine uygun olduğu iddia edilen ürünlere güvenmemeli ve spesifik bir sorununuz varsa mutlaka uzman önerisine göre seçiminizi yapmalısınız. Saç sorunlarına özel üretilen bitkisel şampuanlara göz atmakta fayda var, bunların yanı sıra kokularından vazgeçemediğiniz markaların kendi saç tipinize uygun olan ürününü seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

SAÇ KREMLERİ

Saç bakımının vazgeçilmez ögesi saç kremleri, birbirinden farklı çeşitleriyle bizi seçim yaparken kararsız kalmaya zorluyor. Her saç tipine uygun saç kremleri mevcut, özellikle boyalı saçlar için ayrı kremler ve saç şekillendirmeye yarayan kremler oldukça popüler. Önceden sadece şampuanla beraber kolay taranması ve bakım yapması için kullanılan kremler artık onlarca amaca hizmet ediyor, bize de doğru seçimi yapmak kalıyor.

 

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER 

Biz kadınlar biliyoruz ki saçlarımız doğal halleriyle de çok güzel ama yine de sahip olamadığımızı istemekten de vazgeçemiyoruz. Düz saçımızı bigudiler maşalarla dalgalandırmaya çalışırken, kıvır kıvır havalı saçlarımızı da düzleştirip farklı bir tarz elde etmeye çabalar dururuz. Her zaman yeniyi denemeye açık ve en yakışanı bulmaya çalışır halde saçımızı şekilden şekile sokarak kendimizi şımartırız. Kadınların bu keyfini dilediği gibi gerçekleştirebileceği teknolojik aletler günümüzde her amaca hizmet eder nitelikte mevcut. Saça şekil verdikten sonra geriye kalan tek şey o görüntüyü sabit kılmak, bunu gerçekleştirmeye yarayan onlarca şekillendirici üründen en uygununu seçmek de tamamen sizin elinizde.

Senin seçtiklerin:

Filtreleri kaldır
Saç Bakımıx

Saç Bakımı Modelleri, Fiyatları ve Markaları

467 ürün bulundu
Yukarı dön
Yeni Sezon Ürünleri ve Trendleri Kaçırma!
E-mail adresini gir, netmoda.com ayrıcalıklarından yararlan.
Gönder