Sonuçları filtrele
Elbise
T-shirt
Bluz
Gömlek
Kazak
Etek
Pantolon
Kot Pantolon
Skinny
Bol Paça
Bol Kesim
Boru Paça
Düşük Bel Kot
Yüksek Bel Kot
Yırtık Kot Pantolon
Kot Şort
Ceket
Mont ve Kaban
Spor
Plaj
İç Giyim
Ev Giyim
Çanta
Ayakkabı
Takı
Aksesuar
Makyaj
Parfüm
Cilt Bakımı
Saç Bakımı
Vücut Bakımı
El ve Ayak Bakımı
Gelin
Büyük Beden
Tesettür Giyim
Elektronik
Çocuk Giyim
Markalar
Mağazalar
Yüksek Bel Kotlar

 

Kot pantolonların hayatımızdaki yeri oldukça geniş bir alana sahiptir. Her renk her model kot pantolonlarda özellikle yüksek bel kotlar belki de en rahat ettiklerimizden olabilir. Tercih sıramızda ve dolabımızda fazlaca yer kaplayan kotların yüksek bel modelleri ise modanın tekrar etmesinden dolayı yerlerini koruyor. Kot pantolon alırken tercihlerimizi değiştirebilecek güçte olan yüksek bel kotlar kombin yaparken de kolaylık sağlayabiliyor.

 

YÜKSEK BEL KOT PANTOLON MODELLERİ

 Düşük bel kotların bazen ortaya çıkardığı fazlalıklarımızı örtmede ise kusursuz derecede işe yarıyor. Ne kadar düşük bel kotlara hayran olsak da artık yüksek bel pantolonlarda hayatımızda yerini almaya devam edecek. Arka cepleri birbirine daha yakın modelleri tercih ederseniz basenlerinizi daha küçük gösterebilirsiniz. Hiçbir şekilde giyerken kombin etmede zorlanmadığımız yüksek bel kotlar vücudumuzda da uzun ya da kısa, kilolu ya da zayıf olalım daha düzgün durduğu ortada. Kotunuzun rengiyle aynı renk ayakkabı modelleri tercih ederseniz sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

 

PANTOLON KOMBİNLERİ

Günün her saati hiç çekinmeden kullanabileceğimiz yüksek bel kotları klasik gömlek ve babetle gün içinde kullanıp akşama doğru ayakkabı değişimiyle hazır olacaksınızdır. Kışın bootilerle ve ceketler ile rahatça kullanabileceğiniz yüksek bel kotları yazın renk seçenekleri ile canlandırabilirsiniz.Şık bir akşam yemeği için örnek verecek olursak siyah renkte bir yüksek bel kot üzerine ceket modellerinden tercih edeceğiniz payetli bir ceket ve ince topuk ayakkabılarla sizde bu şık yemek kadar iddialı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gidebileceğiniz bir partide ise deri ceket ve platform topuk ayakkabılarla yüksek bel kotunuzu tamamlayabilirsiniz.Kot üstüne kot giymek her ne kadar aklımıza takılsa da güzel bir görünüm sağlayabiliyor. Özellikle yüksek bel kotlarla giyilen kot gömlekler ve kot ceketler farklı bir kombin oluşturabilirsiniz.Hepimizin heyecanlandığı o ilk buluşmada ne giyeceğimize karar veremez ve düşünüp dururuz. Farklı paça kesimleri olan yüksek bel kot pantolonlarda en iyisi bol paçalı modeller olabilir. Bu modeller olduğunuzdan ince ve uzun gösterebilir. Topuklu ayakkabıyla giyerken dikkat etmeniz gereken ise paçalarının yere kadar inmesi gerektiğidir.Üzerinize giyeceğiniz şık beyaz bir bluz ve saatle kombininiz tamamlanmış olur. Çoğu saat markası ise son dönemlerin trendlerinden beyaz saatler üretiyor. Jeanlerle uyum içinde olan beyaz saatleri siz de kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

 

 

Senin seçtiklerin:

Filtreleri kaldır
Yüksek Bel Kotx

Yüksek Bel Kot Modelleri, Fiyatları ve Markaları

4 ürün bulundu
Yukarı dön
Yeni Sezon Ürünleri ve Trendleri Kaçırma!
E-mail adresini gir, netmoda.com ayrıcalıklarından yararlan.
Gönder