Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Mayo X

Marka


Mağaza


Fiyat


Mayo


Hiç şüphesiz yaz mevsiminin ilk telaşı mayo seçimiyle başlar. Güneş gözlüğü ve güneş kremleri ile devam eder. Mayo almak için en önce vücudunuzu çok iyi tanımanız gerekir. Peki hangi kumaşlar kilolarımızı saklar, hangileri daha kilolu gösterir?

 

MAYO MODELLERİ

Erkeksi, atletik bir vücudunuz varsa yani omuzlarınız geniş, kalçalarınız darsa canlı renk ve deseni alt kısımda kulanın, kalçalarınız daha geniş ve dengeli görünür. Uzun bacaklarınız varsa daha da uzun görünmemek için dikey çizgili mayolardan uzak durmalısınız. Canlı renkleri zincirli düğmeli modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa bacaklarınız varsa eğer siz dikey çizgili mayoları rahatlıkla giyebilirsiniz. Küçük göğüsleriniz varsa göğüs kısmı desenli, fırfırlı, fiyonklu mayolar sizin için uygun, destek arıyorsanız, göğüs kısmı destekli olan mayoları tercih ederek küçük hileler yapabilirsiniz. Geniş basenlere sahipseniz mayo tercih etmeniz pek önerilmez. Eğer ki fazlasıyla zayıfsanız, iri desenli mayoları tercih edin bu mayolar sizi birkaç kilo daha fazla görünmenizi sağlar. Çok fazla olmayan ayva diye tabir ettiğimiz hafif bir göbeğiniz varsa düz renk mayo modellerini tercih edin, desenli mayo giyerseniz göbek kısmındaki desenler büyüyeceği için dikkatleri göbeğinize çekmiş olursunuz. Ayrıca isterseniz karın bölgesini toplayan korseli mayolarda mevcuttur, bu mayolar iki katlı kumaş sayesinde karın bölgesini toparlar ve düzgün bir görünüm sağlar. Ayrıca mayo alışverişine çıkmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç şey; ilk olarak mayo da renk seçimi önemlidir bu yüzden mayo alışverişini yaparken bronzlaşacağınızı göz önünde bulundurarak bir renk seçimi yapınız. Alışverişe çıkmadan önce çok yemek yememenizi önerilir. Mayo ile güneşleneceğinizi göz ardı etmeyiniz bu sebeple çabuk kuruyan, hemen yırtılmayan, güneşte rengi solmayan kaliteli kumaşları tercih ediniz. Göğüsleri bastıran mayoları almayınız bu sizi tümden etkiler ve içinde rahat olamazsınız. Mayo da beden seçimi çok önemlidir üzerinize tam oturan likralı modelleri tercih etmelisiniz, bol mayolar almayınız zaten güneşten ve sudan dolayı da genişleme payları olacaktır, eğer 34-36-38 gibi net bir bedeniniz yoksa 36-38 arasında bir bedenseniz küçük olanı almalısınız.

 

AKSESUAR

Plajlarda dikkat çekmek ve gözler sizin üzerinizde olsun istiyorsanız aksesuar olarak mavi tonlarında bileklikler ya da mayonuzun tonlarında bileklik modelleri ve büyük canlı renklerdeki plaj çantaları tam sizin için. Plajda plaj terliği olarak yüksek topuklu tercih etmek yerine daha küçük topuklu ve dolgun topuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Plaj terliği fiyatları her bütçeye uygun olarak çeşit çeşit üretilmektedir ve üstelik ulaşımı da oldukça kolaydır.

Instagram


Hakkımızda