Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Mont ve kaban X

Marka


Mağaza


Fiyat


Mont Ve Kaban Modelleri


Kışın yağmurda, soğukta şıklığımızdan ödün verdirmeden bizleri sarıp sarmalayıp sımsıcak tutan kaban ve montlar, kışlık gardrobumuzun demirbaş parçalarından. Tarzınıza uygun olarak seçebileceğiniz kürklü montlar, kaşe montlar kış ayları için en ideal parçalar içerisinde yer alırken, ince ve hafif olan yağmurluk, trençkot gibi modeller bahar ayları için uygun olanlar. En az,  günlük kıyafetiniz kadar önemli olan mont ve kabanlarınızı kışlık eldiven ve şapkalarınızla kombinleyip, soğuk günlere hazırlıklı olabilirsiniz.

 

KAŞE MONT

Soğuğun bol olduğu, karlı bir kış için gardrobunuzda birkaç tane kalın, kaşe yada kürklü mont modeli bulunmalı. Spor tarzı sevenler için kesinlikle kaşe montları öneriyoruz. Pek çok rengi ve deseni olan kaşe montların, en çok sevilenleri ise kaşe montlar. Daha şık giyindiğiniz, örneğin kumaş bir pantolon ve saten bir gömlek giydiğiniz bir gün ise bu parçalarla daha uyumlu olan pardesüleri tercih edebilirsiniz. Deri ceket giymek istediğiniz ama hava durumunun pek de elverişli olmadığı günler içinse deri montlar daha uzun olmaları ve kürk detayları ya da polar içleriyle daha iyi bir seçenek olacaktır.

 

BAHARLIK MONT MODELLERİ

Sıcaklığın bir düşüp bir yükseldiği bahar aylarında, sabah güneşe aldanıp evden incecik çıktığımızda imdadımıza baharlık ince montlar yetişiyor. Kısa ya da uzun pelerin ve renkli pançolar böyle günler için çok kullanışlı parçalar. Hem çantalara kolayca sığabiliyorlar hem de ne çok kalın ne de çok ince olduklarından tam ihtiyacımız olanı karşılıyor. Yağmurlu günlerde tabiki yağmurluklara sarılıyoruz. Ana renklerin çoğunlukta olduğu yağmurluk modellerinde, son yıllarda her yerde olan neon renklere ya da metalik renklere de rastlamak mümkün. Klasikten yanayım diyenler içinse her zaman farklı seçenekler mevcut.Ve bir klasik, trençkot. Mağazalarda, vitrinlerde birbirinden farklı renklerde ve farklı modellerde pek çok trençkot bulunmakta, bunların içlerinden birini seçmek size ve tarzınıza kalmışken, bizim favorimiz Audrey Hepburn’ün klasikleşen filmi Breakfast at Tiffany’s’te giydiği klasik treçkot modeli.

Instagram


Hakkımızda