Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Nemlendirici X

Marka


Fiyat


Nemlendirici


Her mevsimin cildimizde bıraktığı etki farklıdır. Bu yüzden günlük bakımımızda en değer verdiğimiz nemlendiricilerimizi mevsimine göre değiştirmemiz gerek. Nemlendiriciler, günlük yaşantımızda cildimizin en iyi kurtarıcısıdır. Nemlendiricileri genelde banyo yapıp cildinizi derinlemesine temizledikten sonra sürmeniz daha uygun bulunur. Duş jelleri ve güzel esanslı bir banyodan sonra, nemlendiricinin etkisi daha büyük olacaktır.

Nemlendiricilerde de cilt uyumuna uygun seçimler her zaman daha sağlıklıdır. Eğer bu seçimi  uygulamazsanız cildinizde belirli hasarlar akneler oluşabilir. Yaşlanmayı önleyici nemlendiricilerde yaş, cilt uyumuna önem vermelisiniz. Yüz bakım ürünlerinden, meyve özlü olanlar her geçen gün daha da fazla tercih edilmektedir. Mevsim değişikliği nedeniyle nemlendiricilerinizi sık sık değiştirmeyi ihmal etmeyin. Hassas cilde sahip bayanların hafif maddeler içeren nemlendirici kullanmaları daha çok tercih edilmektedir. Kuru ve yıpranmaya başlamış ciltlerde ise yoğunluğu daha fazla olan nemlendiriciler tercih edilir. Doğal bitki özlü nemlendiriciler genelde bayanlar arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Nemlendiricilerin içindeki doğal özlü maddelerin önemi her geçen gün artmaktadır.Ve bu içerikli maddeler cildinizde hoş ve ferah bir koku sağlar. Tropikal meyvelerin karışımından oluşmuş nemlendiricilerde en çok tercih edilenler arasına girmektedir.

Başta ellerimiz olmak üzere, cildimizin yumuşaklığı ve sağlıklı olması için nemlendiricileri, çantalarımızdan eksik etmeyelim. Hatta  çanta modellerinize küçük cepler diktirerek çantalarınızda sürekli muhafaza edebilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda