Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Ofis elbisesi X

Marka


Mağaza


Fiyat


Ofis Elbisesi


Ofis elbisesi elbette ofiste çalışan bayanlar için vazgeçilmezdir. Özellikle çalışan bayanlar yoğun çalışma saatleri nedeniyle ofis elbiselerinin şık olmasının yanı sıra rahat olmasına dikkat etmektedir. Uzun ve yorucu geçecek bir günü rahat ve şık bir elbiseyle tamamlamak her zaman tercih edilir.

 

OFİS ELBİSESİ MODELLERİ

Sade modelleri olduğu kadar çiçekli ve hareketli modelleri de dikkat çekmektedir. Çiçekli modeller daha çok bahar ve yaz aylarında size ferahlık verecek ve şıklık katacaktır. Sade modeller ise yaz kış farketmeden her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdendir. Ofis elbisesi denilince elbette akla onu tamamlayan ve vazgeçilmezi haline gelmiş topuklu ayakkabı modelleri ve bazen duruma göre renkli babetler gelmektedir. Ofis elbisenizi tam istediğiniz biçime sokacak topuklu ayakkabı seçimi bu durumda çok önemlidir ve dikkat gerektirir. Siyah bir ofis elbisesi altına giyeceğiniz siyah-dore bir topuklu ayakkabı sizi tam bir iş kadını havasına sokacaktır. Omuz çantaları da bir o kadar önemli bir konumdadır. Elbisenizi giydikten sonra çanta ve ayakkabı konusunda tam uyum yakalamak durumunda değilsiniz. İkisini de farklı ama uyumlu renklerden seçerek çok daha farklı bir görünüme ulaşabilirsiniz. Fırfırlı, hareketli ve dekolteli modellerde yapacağınız çok abartılı olmayan makyaj ile giyiminizi tamamlayabilirsiniz. Kaliteli ve kalıcı ruj markaları kullanarak, allığın tonu ile çok şık bir iş kadını olmayı başarabilirsiniz.

 

TAKI MODELLERİ

Ofis elbiseleriniz ile takacağınız aksesurlar tamamlayıcı nitelikte olmalıdır. Kolyeleriniz ve yüzükleriniz ideal bir aksesuar seçimi olacaktır. Eğer hafif dekolteli bir elbise tercih ettiyseniz takacağınız bebe yaka kolyeler veya gerdanlık kolye modelleri size harika bir görünüm kazandıracaktır. Sade, düz renk elbislerinize hareket katmak için deri kemer kullanabilirsiniz. Bu şekilde elbisenize biraz hareketlilik katmış olacaksınız. Bu hareketliliği de çantanız veya ayakkabınız ile uyum sağlayarak tamamlamış olursunuz.

Instagram


Hakkımızda