Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Pantolon X

Marka


Mağaza


Fiyat


Pantolon Modelleri


Pantolonlar kadınların hayatına girdiğinden beri şüphesiz ki günlük hayatta en çok tercih edilen parçalar haline geldi. Rahatlığı zaten tartışılmayan pantolonlar, genç, yaşlı farketmeden her yaştan bayanın severek giydiği kıyafetlerden. Söz konusu her kesime ve her yaşa hitap etmek olunca, pantolonların da kumaş, kot, kanvas ve kapri pantolon modelleri gibi pek çok model ve desende olması kaçınılmaz. Böylece herkesin, kendi tarzını yansıtacağı bir model bulması da gayet basitleşiyor.

 

KUMAŞ PANTOLON

Hem şık hem de rahat olmayı tercih edenler, kendileri için en uygun olan kumaş pantolon markalarını tercih ediyorlar. Kadife gibi ağır ve şık bir kumaş veya keten gibi yaz aylarında kullanabileceğiniz daha hafif ve serin tutan bir kumaşı tercih edebilirsiniz. Öte yandan size uygun olan hangisiyse yüksek bel ya da düşük bel gibi model seçeneklerinden birini seçebilir, nostalji seven biriyseniz ispanyol paça pantolonları, yüksek topuklu ayakkabılarınızla kombinleyebilirsiniz. Klasik kumaş pantolonlarınızı spor bluzlarla kombinleyip günlük hayatınızda giyebilirsiniz.

 

SPOR PANTOLON

Ormanlık bir alana doğa yürüyüşüne çıktığınızda veya ailecek pikniğe gittiğinizde de tabiki şıklığınızdan hiç ödün vermeyecekseniz. Böyle anlarda toprak rengi ve krem tonlarındaki kargo pantolonları seçebilirsiniz. Bol cepli modelleri de bulunan kargo pantolonlar piknik için gerçekten de ideal. Spor sırt çantasını da yanınıza aldıysanız, eksiğiniz kalmadı demektir.Haftasonu deniz kenarında birşeyler içmeye ya da sinemaya giderken rahatlığınızdan vazgeçmek istemeyenlerdenseniz de kanvas pantolonları tercih ederek güzel vakit geçirip, şık olabilirsiniz.

 

YAZLIK PANTOLON MODELLERİ

Yaz aylarında renk renk ve tiril tiril elbiseler varken, bazen pantolon giymeyi tercih etmek oldukça zorlaşıyor. Ama neyse ki bunun da bir çözümü var. Renkli keten pantolonlar ve desenli, cıvıl cıvıl şortlar yaz aylarından bunalan ama yine de pantolon giymek isteyenler için çok güzel tercihler. Yaz aylarına uygun bu şortların, daha kalın ve ağır kumaştan olanları da tabiki bulunmakta. Onları da çok soğuk kış aylarında tercih etmeniz zor olsa da, daha ılık bahar aylarında ince, renkli külotlu çoraplarınızla tercih edip, yaza merhaba ya da hoşçakal diyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda