Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Plaj X

Marka


Mağaza


Fiyat


Plaj


Güneşli, sıcak harika bir gün. Denizin ve güneşin keyfini çıkarmak ya da havuz kenarında sakince kitabınızı okumak istiyorsunuz. İkisi için de cıvıl cıvıl bikinilerinizi seçmiş, plaj terliklerinizi ayağınıza geçirmiş olmalısınız. Peki siz plajların en şık kadını olmak için nasıl bir plaj tarzı belirlediniz? Birbirinden güzel, farklı renk, desen ve modellerdeki bikiniler, mayo modelleri, mayokiniler içinden hangilerini seçeceksiniz? Hangi renk ve model içinde daha güzel göründüğüne karar verin ve plaj şıklığınızın tadını çıkarın.

 

MAYO MODELLERİ

Yazın sıcak renkleri, yazlık birçok parçada olduğu gibi mayolar ve bikinilerde de çoğunlukla hakim renk olmayı sürdürüyor. Bu renkler içinden, ten renginize en çok yakışanı seçmek oldukça önemli. Örneğin, beyaz bikiniler bronz tenlerde çok şık dururken; daha açık ten rengine sahip olanlar daha canlı renk ve desendeki modelleri tercih edebilirler. Bikini seçerken bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta, vücut tipleri. Tarzınıza ve vücudunuza en çok uyan bikiniyi seçmek, sizi şıklığa bir adım daha yaklaştıracaktır. Sade ve spor tarza yakın bir tarzınız varsa yüzücü mayoları seçeneğiniz olabilir ya da daha iddialı olanlar için boncuklu veya taşlı mayokiniler güzel bir seçenek olacaktır. Bunların dışında, farklılığı ve yaratıcılığı sevenler, ayrı ayrı olan bikini altı ve bikini üstü modellerini karıştırıp, kombinleyerek kendi bikinilerini kendileri yaratabilirler.

 

PLAJ AKSESUARLARI

Plaj şıklığınız için nasıl bir model seçeceğinize karar vermeniz gereken bir diğer parça ise, plaj terliği. O kadar farklı renkte çeşit ve modelleri var ki içlerinden birini seçmek oldukça zor. Plajlarda çoğunlukla tercih edilen rahat parmak arası terlikler arasından seçebileceğiniz gibi, daha şık ve detaylı plaj terliklerinden de seçebilirsiniz. Mayonuzu ya da bikininizi bileklik ya da bilezik gibi aksesuarlarla da tamamlayabilirsiniz ama dikkat edin ki bileğinizde güneş yanığı izi kalmasın. Güneşin tadını çıkarırken bir yandan da zararlı etkilerinden korunmak içinse hasır şapka takıp,güneşkremi sürmeyi unutmayın. Tüm bu parçaları seçtikten sonraysa, geriye sadece güneşin ve şıklığınızın tadını çıkarıp, güzel bir yaz geçirmek kalıyor.

Instagram


Hakkımızda