Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Saat X

Marka


Mağaza


Fiyat


Saat Modelleri


 

Saatler aksesuarların vazgeçilmezi her mevsim takılan ve bağlanabildiğimiz modellerle yer alıyor. Sadece erkeklerin değil bayanların da tutkusu haline gelen saatler her tarza uyuyor. Metal, zincirler, plastik ve deri kayışların yanında taşlı ve altın seçenekleri bulunan saatler her tarzdan bayana sesleniyor. Günün her saati rahatsız etmeyen ve çok işlevsel saatler ise şıklık tamamlayıcı nitelikteler. Saat takmaya alışamayan kişilere önerimiz hafif ve küçük saatleri bilekliklerle kullanmaları olacaktır. Saatinizin diğer takılarınızdan farklı olması dikkatleri onun üstüne çekmeye yardımcı olacaktır.

 

RETRO SAATLER

Güzel bir saat ve yüzükle kombinimizi çok rahat bir şekilde tamamlayabiliriz. Mesala beyaz saatler her kombine uyabilecek kadar güzel ve pratikler. Şık bir beyaz saati akşam yemeğinde kullanabilirken gündüz ofiste de günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Kot pantolon modelleri renkli spor ayakkabılar ve büyük çerçeveli beyaz bir saatle tamamlayabilirsiniz. Mini bir elbiseyle metal kayışlı bir saat ve bileğinizi dolduracak kadar metal bileklikler ayrı bir seçenek olabilir. Plastik kayışlı saatleri tayt ve sweatshirtlerle kullanabiliriz. Düz bir tshirt ve kot pantolonla birlikte renkli bir saat monotonluktan kurtarabilir bizi. Tek saat takmak yerine iki ya da üç saat takma çılgınlığı ise  dikkatleri sizin üzerinize çekecektir. Yazın bileği sıkmayan ve terletmeyen modeller tercih edilmeliyken kışın daha kalın ve gösterişli saatler kullanabilirsiniz.Aslında kullandığımız saatlere iyi bakarsak ilerde de kullanabilirken belki çocuklarımıza bile bırakabiliriz. Retro tarzdaki saatlerin her kombine uyması taktığınız her takıyı kaldırabilmesi Retro kullanabilmemiz için bir sebep daha oluşturuyor. Mesela;  Çiçek desenli askılı elbise kot ceket modelleri babetle oluşan bir kombinle kullandığımız retro saatler kombini tamamlar. Kışın kullanabileceğimiz spor gömleklerle ve kot gömleklerle uyum sağlayabilir. Maskülen bir görünüm istiyorsanız blazer ceket ve taşlanmış kotlarla kullanmanızı öneririz.

Davetlerde, kokteyllerde gece elbiseleriyle uyum sağlayabilecek elegan modeller alternatif olarak saat tutkunlarına sunuluyor. Detaylı bir elbiseye sade ve şık saatler eşlik edebilir. Uzun abiyelerde ise bir yüzük ve saatle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. 

Instagram


Hakkımızda