Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Sabahlik ve gecelik X

Marka


Mağaza


Fiyat


Sabahlık


Sabahları uyandığınızda geceliğinizin ya da pijamalarınızın üzerine alabileceğiniz sabahlıklar sizin için oldukça kullanışlı, rahat bir seçimdir. Serin sabahlarda geceliğinizi üzerine alarak, yatağınızdan çıkabilir ve eşinizi, çocuklarınızı yolcu edebilirsiniz. Aniden gelen misafirlerinizi üzerinize aldığınız sabahlığınızla karşılayabilirsiniz.

 

Rahatlık İçin Sabahlık

Kullanışı kolay ayrıca rahat olan sabahlıklar bayanların sıkılıkla tercih ettiği bir seçimdir. Gün içerisinde evinizde, uyandığınız vakitlerde üzerinize aldığınız sabahlığınızla sabah kahvaltınızı hazırlayarak rahatça hareket edebilirsiniz. Kış aylarında yataktan çıkar çıkmaz, üşüdüğünüz anlarda vücudunuzun eski ısısına kavuşması adına tercih edebilirsiniz. Evinizin içinde sabahlığınızı giyerek rahatlıkla dolaşabilir, mutfağınızda yapmanız gereken işlerinizi halledebilir, elinize gazetenizi, kitabınızı alıp okuyabilir hatta gün boyu kanepenizin üzerinde uzanarak bu şekilde vakit geçirebilirsiniz. Evde rahatça, sizi sıkmayan, daraltmayan kıyafetlerle zaman geçirmek istiyorsanız bu seçim sizin için en uygun olanıdır. Uyanır uyanmaz üzerinizdeki uyku mahmurluğunu atmak adına kahvenizi yapıyorsunuz, üzerinize de sabahlığınızı giyip, ayaklarınızı uzatarak keyif yapmak istediğiniz zamanların vazgeçilmezi oluveriyor.

 

Her Mevsim Sabahlık

Her mevsimde tercih edilmesi mümkündür. İnsana giydiğinde güven hissi veren, güzelliğine güzellik kattığını hissettiren, seksiliği ön planda olan bir seçimdir aslında. Kış aylarında kullanılan sabahlıklar daha kalın olup, yataktan çıkıldığı anlarda vücut ısısını dengeleyen ve üşümemenize yardımcı olan türdendir. Yaz aylarında kullanılan sabahlıklar ise mevsimin şartlarına uygun yani daha ince olup, bu sıcak mevsimin sıcaklığını hissetmenizi engelleyecek incelikte ve hafifliktedir.  Aynı zamanda seksi bir görüntüye sahip olabileceğiniz şekildedir ki bu durum çok tercih edilmesinin sebeplerinin başında gelir. Mevsime uygun olarak giyilecek yazlık terlikler ya da kışlık polar ev terlikleriyle sabahlıklar, hem rahatlığımız hem şıklığımız için en uygun parçalar.

Instagram


Hakkımızda