Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Sal esarp X

Marka


Mağaza


Fiyat


Şal-Eşarp


 

Tesettürlü bayanların kendilerine fazlasıyla yakıştırdığı eşarpların binlerce çeşit ve modeli vardır ve hepsi birbirinden şıktır. Şalları da abiye elbiselerimin üzerine ya da eğlenmeye gittiğimizde üşümeyelim diye alternatif olarak yanımıza da alırız. Fakat şallar son yıllarda bayanların bir numaralı tercihi haline geldi. Lazer kesimli şal, desenli şal, İstanbul desenli şal vs şeklinde birçok şal eşarp modeli bulabilirsiniz. Şallar tesettürlü bayanlara oldukça rahat şekilde uyum sağlamaktadır. Şal kullanımı oldukça rahat olduğu için tesettürlü bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

 

EŞARP MODELLERİ

Günlük yaşantımızda farklı eşarp modelleri bağlarken eşarbın desenini dikkate alarak bağlayabiliriz, karar size kalmış. Eşarp bağlamada ki asıl amaç boynumuzun ve gerdanımızın gözükmemesidir. Önemli olan bunu doğru şekilde gerçekleştirmektir. Günlük yaşamda eşarbı bağlarken iğnemizi sağlam taktığımıza, iğnenin çıkmamasına, uçmamasına dikkat etmeliyiz.

 

AKSESUAR

Eşarp takarken eğer ki aksesuar tercih ediyorsak, düz renkte eşarplar tercih etmeliyiz ki aksesuarı vurgulayabilelim. Eşarbınızı normal arkadan bağlar gibi yapıp ama tek kanadını önde bırakıp diğer kanadı boynumuzdan dolayıp diğer kanadın yanına getirdiğimizde onların birleştiği noktaya oldukça hoş, şık, işlemeli bir broş modeli takabiliriz. Eşarbı başımıza taktığımız bir güneş gözlüğü ile de tamamlayabiliriz. Aksesuar seçimi kadar şal ve eşarpların makyaj ile de uyumlu olması önemlidir. Örneğin, eşarbın rengi ile uyumlu bir göz farı seçimi hoş bir detay olacaktır. Ya da seçtiğinizin ruj rengi ile de aynı detayı uygulayabilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda