Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Sandalet X

Marka


Mağaza


Fiyat


Sandalet Modelleri


Sandaletler, yazlık parçalar arasında en sevilenlerden. Bu kadar çok sevilmelerinde hem rahat hem de çok şık olmalarının etkisi büyük. Öte yandan ister gündüz plaja giderken giyebileceğiniz, ister gece giyebileceğiniz şık şort modelleri, isterseniz de güneşli bir akşamüstü yürüyüş yaparken giyebileceğiniz spor modelleri mevcut. Bu kadar model çeşitliliği içinde, biliyoruz ki siz de ihtiyacınız olan ve tarzınıza en çok yakışan modeli seçerken zor karar vereceksiniz.

 

 

Sandalet deyince de akla ilk gelenler, çoğunlukla gladyatör sandalet modelleri oluyor. Eski zaman imparatorluklarından kopup gelmiş izlenimi yaratan bu modeller, çok fazla tercih ediliyor ve gerçekten de rahatlıkla şıklığı aynı anda sunuyor. Kahverengi, siyah, krem ya da taba gibi renklerle, çoğunlukla deriden yapılan bu sandaletlere, muhakkak bir göz atmanızı öneririz. Sıcak yaz günlerinde, tiril tiril elbiselerinizle kombinleyeceğiniz gladyatör sandaletlerinizle tüm gözlerin üzerinizde olmasına şimdiden alışsanız iyi olur.

 

 

Eğer hem yazın keyfini çıkarmak istiyor hem de spor yapmak istiyorsanız, spor sandalet modellerinden biri size uygun olabilir. Normal spor ayakkabılara kıyasla, yaz için daha uygun olan bu modelleri, spor şort ile kombinleyerek hem form tutup hem de sporunuzu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Havalar sıcak olacağından yanınıza bol miktarda su almayı unutmayın. Güneşten korunmak içinse birbirinden güzel ve farklı tarzdaki şapka modelleri arasından bir şapka seçip, spor bir güneş gözlüğü de mutlaka yanınıza almalısınız.

 

 

Daha şık ve günlük tarzın daha dışında bir kombin seçtiyseniz ve bunu yine sandaletlerle tamamlamak istiyorsanız, dolgu topuklu, hasır topuklu, tahta ya da mantar topuklu sandaletler tam size göre. Tahta topuklu sandaletler, yazlık bol paça pantolonlarınızla ya da renkli uzun eteklerinizle harika bir uyum oluşturacaklardır. Dolgu topuklu ya da hasır ve mantar topuklu sandalet modellerini ise, yazlık elbiseleriniz ve şortlarınız ile kombinleyerek yazlık şıklığı elde edebilirsiniz. Sandaletlerinizle uyumlu, yazın canlılığını yansıtan renklerde seçeceğiniz çantalarınızla kombininizi tamamlamış olacaksınız. Sandaletlerinizi hasır topuklu modellerden seçtiyseniz, omuz çantasını da hasır detaylı modellerden seçmeniz güzel bir detay olacaktır.

Instagram


Hakkımızda