Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Seyahat cantasi X

Marka


Mağaza


Fiyat


Seyahat Çantaları


Seyahate çıkmadan önce yanımızda götürmemiz gerekenler, ne kadar süre, ne zaman, nasıl ve nerede kalacağımıza göre değişkenlik gösterecektir. Buna göre kendimize en uygun valizi ve bavulu seçmeliyiz. Seyahat edeceğimiz mevsime göre valizimizi seçmeliyiz. Deri seyahat çantası en çok tercih edilen seyahat çantası modellerindendir. Çekçekli  seyahat çantası modeli da kullanışlı olmaları sebebiyle tercih edilmektedir. Kısa süreli seyahatler için küçük seyahat çantaları seçilirse daha rahat edilecektir.

Son zamanlarda üretilen dört tekerlekli bavullar ise herkes için büyük bir avantaj sağlamıştır. Bundan sonra bu model seyahat çantalarını daha sık göreceğiz.

 

SEYAHAT ÇANTASI TRENDİ

İş ya da tatil amacıyla seyahate çıkarken yanımıza almamız gereken temel ihtiyaçlarımız vardır. Olmazsa olmaz diyebileceğimiz birkaç parçayı şöyle sıralayabiliriz;

Kimlik, Pasaport, Ehliyet

Otobüs ya da Uçak Biletleri

Kıyafetler

Ayakkabı, Bot, Çizme, Spor Ayakkabı

İç Çamaşırı

Pijama, Gecelik

Diş Fırçası, Diş Macunu

Şampuan, Duş Jeli, Duş Lifi

Havlu

 

TATİL ÇANTASI HAZIRLAMA

Ayakkabı, tarak, kurutma makinesi gibi ağır ve sert cisimleri valizin en altına, tekerleklerin yan kısımlarına yerleştirmeniz sizin için iyi olacaktır. Pijama, t-shirt, çamaşır gibi az kırışacağını düşündüğünüz kıyafetleri rulo haline getirerek sert eşyaların arasına güzelce yerleştirin ve düz bir zemin elde edin. Arada kalan boşluklara küçük eşyaları yerleştirebilirsiniz. Çoraplarınızı daha az yer kaplaması için, iç içe geçmiş bir şekilde değil; açıp düz bir şekilde bavula yerleştirin. Katlama işlemi çok önemlidir. Pantolonlarınızı önce paçaları birleştirecek şekilde, bel kısmından katlayın. Ardından da paçaları bel kısmına doğru katlayın ve düz bir bölüme güzelce yerleştirin. Etekleri de aynı şekilde önce yandan ikiye ardından da boydan ikiye katlayın.Gömlekleri düzgün bir şekilde katladıktan sonra özel torbalar içinde valize yerleştirmeniz, kırışmasını engelleyecektir. Kozmetik eşyalarınızı, diş fırçanızı, makyaj çantanızın içine yerleştirin. Mağazadan size en uygun boyda ve tarzda makyaj çantası modelini seçtikten sonra bu çantayı valizin bir başka gözüne de yerleştirebilirsiniz. Valize koymanız gereken eşyaları önceden hesaplamanız size vakit kazandıracaktır.

Instagram


Hakkımızda