Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Spor ayakkabi X

Marka


Mağaza


Fiyat


Spor Ayakkabı


Spor yapmayı seven ya da spor giyime önem veren bayanlar için spor ayakkabı  vazgeçilmez bir unsurdur. Gündelik hayatta  sıklıkla spor ayakkabıyı tercih ediyoruz. Rahat ve şık modellerle karşımıza bir çok spor ayakkabı çıkıyor. Renkli spor ayakkabıları skinny pantolon modelleri ve  t-shirtlerle kullanabiliriz.Tasarımcılar her sezon farklı modellerde spor ayakkabılar üretiyor. Artık spor şıklıktan söz ederken şık spor ayakkabılarını unutmamalıyız. Taşlı, pullu, simli, payetli  rengarenk spor ayakkabılarla spor şıklığı yakalayabiliriz.

 

SPOR AYAKKABI MODELLERİ

Hayatımıza bir anda giren ve vazgeçilmezimiz  haline gelen bilekli spor ayakkabıların yüzlerce çeşidini rahatlıkla bulabiliriz. Özellikle renkli ve bez olan modeller gençler tarafından tercih edilmektedir.Bu bilekli spor ayakkabıları kot pantolonlarla ve sweatshirtlerle kombinleyebilirsiniz. Sweatshirt fiyatları her bütçeye uygun olarak tasarlanmakta bu nedenle de günlük hayatta bu parçaları sıklıkla tercih edebilir üstelik hem rahat hem de şık olabilirsiniz. Okula giderken de tercih edebileceğiniz bu ve benzeri kombinler  sizi ne giyeceğim derdinden kurtarabilir. Her renk ve modelde bulabileceğiniz bu rahat spor ayakkabıları yazın şortlarla da kullanabilirsiniz. Havalar ısındıkça şort ve askılı bluzlarla yapacağınız kombinler sizi şıklığa bir adım daha yaklaştıracaktır.

 

SNEAKERS

Spor ayakkabı  denilince sneakerslardan bahsetmemek olmaz.Sneakers ayakkabılar her dönemin en rahat rahat ayakkabısı olarak moda dünyasında yerini almıştır. Özel olarak tasarlanan yüzlerce çeşit sneakers bulabiliriz. Kendimize ve tarzımıza uygun olan sneakers modelleriyle farkımızı ortaya koyabiliriz. Sneakersları düz renk skinny pantolonlarla ve basic tshirtlerle kombinleyebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarla da tarzınızı destekleyebilirsiniz. Özellikle sneakerslar ve sweatshirtler birbirinden ayrılmaz parçalardır. Erkek modasından tanıdık olduğumuz bu tarz artık kadın modasında da yerini almıştır.

Instagram


Hakkımızda