Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Spor giyim X

Marka


Mağaza


Fiyat


Spor


Hepimiz sağlıklı beslenip, spor yapmayı, kıyafetlerimiz içinde fit görünmeyi seviyoruz değil mi? O halde ister evde kendi başınıza, ister spor salonunda başkalarıyla spor yapıyor olun, burada da şık görünebilmeyi başarmak sizin elinizde. Spor kıyafetleri ile şıklığı yakalarken, tarzınızı yansıtabileceğiniz parçaları tercih etmek önemli olduğu gibi, bundan önce dikkat etmeniz gereken, spor yaparken kendinizi rahat hissedeceğiniz parçaları seçmek olacaktır.

 

SPOR KOMBİNİ

Spor yaparken rahatlık ilk sıradaki şartımız. Bunun içinse birbirinden renkli ve bir çok tarza hitap eden modeller bulunmakta. Örneğin polar eşofman üstleri, terleyip yorulduğunuz yorucu bir spor sonrası için ideal. Mevsime göre ya da spor yaptığınız alana göre eşofman takımı ya da spor şort giymeyi de tercih edebilirsiniz. En çok hangi parçayla rahat olacağınıza karar verdiyseniz, geriye sadece tarzınıza uygun olan modelleri bulmak kalıyor. Sıradanlığı çok sevmiyorsanız, spor yapmak için desenli tayt modellerinden birini de seçebilirsiniz. Üzerine de düz renk ya da baskılı bir sweatshirt tercih ettiniz mi, spor şıklığınızın büyük bir bölümünü tamamladınız demektir.

AKSESUAR

Spor kıyafetlerinizi seçtiyseniz, şimdi sıra uygun ayakkabı ve çantayı bulmakta. Spor ayakkabılar için, ortopedik ya da içinde ayağınızı en rahat hissettiğiniz modelleri seçmelisiniz. Şık görünmek tabiki önemli ama ondan da önemli olan ayaklarınızın sağlığı. Spor çantasını ise, kombininizle uyumlu bir renkte ve eğer yanınıza deodorant, havlu, su, gibi birden çok eşya alacaksanız, ona uygun bir modelde seçmenizde fayda var. Spor yaparken kendinizi daha rahat hissettiren saç bandı, spor bilekliği gibi parçalar kullanmayı tercih ediyorsanız uyumlu parçalar tercih ediyor olmalısınız. Seçeceğiniz renkler ruh halinizi yansıtan renkler olabileceği gibi, size enerji verecek turuncu, kırmızı, sarı gibi canlı ve enerjik renkler de olabilir. Spor yaparken kolye,küpe gibi aksesuarlar bazen tehlikeli olsa da, eğer bu aksesuarlardan vazgeçemeyenlerdenseniz sallantılı olmayan, küçük küpeleri tercih edebilirsiniz. Kolyelerinizin kopma ihtimaline karşıysa, daha kısa zincirli ve hafif kolyeleri seçmek yeterli olacaktır.

Instagram


Hakkımızda