Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Sutyen X

Marka


Mağaza


Fiyat


Sütyen Modelleri


Sütyen seçimi ve kalitesi oldukça önemlidir. Doğru sütyen seçimi ile göğüsleriniz deforme olmaz. Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre, kadınların %80'i doğru sütyen ölçüsünü bilmiyor. Bu da kadınların yanlış sütyen tercihleri yaptığını gösteriyor. Göğüs yapınız kadar, kişilik özellikleriniz de sütyen seçiminde önemli bir belirleyici oluyor. Göğüs şeklinin ve hacminin yaş ilerledikçe değiştiğini de unutmamak gerekir. Bu yüzden sütyen ölçüsü zaman zaman gözden geçirilmeli.

 

SÜTYEN SEÇİMİ

Küçük göğüslü kadınlar cuplı ya da silikonlu sütyen modellerini tercih etmelidir. Ama doğal görünümü kaybetmemek için göğüsleri sadece bir beden büyük gösteren modelleri giymeliler. Aynı zamanda estetik görüntü için sütyen desenlerine ya da renklerine uygun külotlarla takım yapmak gerekir.Dar bluzlar giydiğinizde küçük bir kız çocuğunu andırıyorsanız, sizin ekstra dolgun gösteren sütyenlere ihtiyacınız var demektir. Göğsün alt kısmını dolduracak şekilde içi destekli olan sütyenler, göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlayacaktır.

 

SÜTYEN MODELLERİ

Eğer göğüsleriniz fazla iriyse kalın askılı ve toparlayıcı sütyen modellerini tercih etmelisiniz. Böylece kalın askılar göğüslerinizi taşır ve olduğundan daha küçük görünmesini sağlarlar.Balenli sütyen aldığınızda, balenlerin göğsünüze baskı yapmamasına dikkat edin. Aksi takdirde göğüslerinizde kızarıklık oluşup, uzun vadede hücre zedelenmesine neden olabilir. Sütyeninizi giydikten sonra göğsünüz yukarıdan veya aşağıdan taşıyorsa, bu sütyen ölçüsünün doğru olmadığını gösterir. Sütyeninizin askılarını, özellikle yıkadıktan sonra, her bir göğse göre ayrı ayrı ayarlayın. Unutmayın, hiçbir vücut simetrik değildir. Son bir kontrol için, kollarınızı yukarıya kaldırdığınızda, göğüsleriniz dışarı taşıyorsa sütyen küçük, arka kısım yukarı çıkıyorsa büyük demektir.Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra kişiliğinize ve göğüs tipinize en uygun sütyeni seçin.Tarzınızı ve moda tutkunuzu iç giyim dünyanıza taşıyın.

Instagram


Hakkımızda