Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : T shirt X

Marka


Mağaza


Fiyat


T-Shirt Modelleri


T-shirt, uzun yıllardan beri büyük küçük herkesin vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Etek, şort, pantolon gibi her türlü alt giyim ürünüyle tamamlanarak hem sade, hem spor, hem de şık görünmek mümkündür. Farklı t-shirt modelleri farklı parçalarla kombinlenerek farklı ortamlara ve mevsimlere uygun hale getirilebilir. Her mevsim giyilebilen kısa kollu basic t-shirtler kadar uzun kollu t-shirtler de üzerlerine giyilen kalın bir üstle kış aylarının kurtarıcısıdır. 

 

KLASİK T-SHIRT

Sokak modasına göz attığımızda basic t-shirtlerin kalem eteklerle ve yırtık kot şortlarla kullanılarak oldukça farklı ve göz alıcı bir tarz yaratılabildiğini görüyoruz. Çeşitli renklerde kolye, bileklik ve saatlerle hareketlendirilen bu tarzla trendi görünmek kaçınılmaz. Topuklu ayakkabılarla tamamlandığında gece de kullanılabilen baskılı ya da düz t-shirt modelleri spor tarz ile klasik tarzın iç içe geçmiş hali olarak görülebilir. Gündüz ise topukluyu tercih etmeyenler için loafer ve babet gibi rahat ayakkabılar tercih edilebilir, bu rahat tarz fötr şapka, bere, gözlük gibi aksesuarlar ile zenginleştirilebilir.

 

POLO YAKA T-SHIRT

Polo, aslında at üzerinde oynanan bir oyundur. Bu sebeple polo shirtler günlük hayatında spor tarzı benimsemiş olanlar için idealdir. Klasik t-shirtlerin bisiklet yakası bazıları için rahatsız edici olduğu için polo shirt tercih edenler oldukça fazladır. Polo shirtler resmen rahatlığın ve spor tarzın simgesi haline gelmiştir ve genelde kot pantolon, kot şort ve eşofman, altlarına da spor ayakkabı ya düz ayakkabılarla beraber kullanılır.

 

V YAKA T-SHIRT

Polo shirt kadar V yakalı t-shirtler de klasik t-shirtleri bunaltıcı bulanlar için tercih sebebidir. Blazer ceket içine giyilebilecek ya da yüksek bel kumaş pantolonun üzerine giyilebilecek V yakalı t-shirt ile çok şık kombinler oluşturmak mümkün. Kullanılacak ayakkabının düz mü topuklu mu olacağı yine kişinin tercihine göre değişebilir.

 

Instagram


Hakkımızda