Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Taki mucevherat X

Marka


Mağaza


Fiyat


Takı Modelleri


Takılar kıyafetlerimizi tamamlayan çok küçük parçalar gibi dursalar da, aslında tarzımızı kolaylıkla yansıtabilmemizi sağlayan, oldukça önemli parçalardır. Örneğin, çok şık abiye elbise modellerinden giymeyi planlıyorsanız, bunu mutlaka birbirinden güzel kolye setlerinden biriyle tamamlamalısınız. Ya da ofis şıklığınızı altın renk bilekliklerinizle tamamlayıp, bunun keyfini çıkarmalısınız. Biliyorsunuz ki şık olmak sadece güzel bir kıyafet seçip, onu iyi taşımak değil; tarzınızı yansıtan uyumlu parçaları bir araya getirebilmektir.

 

BİLEKLİK MODELLERİ

Bileklik ve bilezikler, günlük hayatta en çok tercih edilen takılardan olduğu gibi abiye kıyafetlerin de vazgeçilmez parçalarından. Bu küçük ama kullanışlı takılar, kıyafetinizi sıradanlığından kurtarıp, ona hareket katmakta oldukça başarılılar. Üstelik pek çok farklı tarz ve modele hitap ettiği için, içlerinden size hitap eden pek çok model bulabilirsiniz. Bahara doğru canlı renkleri tercih etmeye başladığınızda boncuklu bileklikleri ya da farklı figürlü ip bileklikleri kullanabilirsiniz. Sert ve asi bir duruş yakalamak istiyorsanız deri bileklikler güzel bir seçenek olabilir. Çoğunlukla bakır, gümüş ya da altın renklerde olan bilezikleri ise, bunlarla uyumlu kolye ve küpelerle kullanıp, eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

KOLYE VE KÜPELER

Her kadının en çok tercih ettiği takı tabi ki farklılık gösterir. Kolye ve küpeleri ne sıklıkla tercih ediyorsunuz bilmiyoruz ama eminiz ki çoğunuz pek çok kolye ve küpeye sahipsiniz. İster set halinde olsun , ister ayrı ayrı kolye ve küpe seçiminde uyumu yakalamak önemli. Set halindekiler zaten kendi içinde uyumlu olduğundan, bu parçalar için önemli olan yalnızca kıyafetinizle uyumlu olup olmadığı. Diğer ayrı kolye ve küpeler içinse, seçiminizi yaparken tarzınızı ve genel kombininizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor.  Örneğin, zımba küpeler ve aynı renkte bir kolye bir öğleden sonrası için güzel bir seçim olabilir.

 

YÜZÜK MODELLERİ

Yüzükleri kim sevmez ki? Özellikle tektaş yüzükler.  Bir kadının en önemli takılarından biri olan tektaşlar, çok şık ve değerli parçalar. Ama bunların dışında çok daha farklı tarz ve modellerde yüzükler, takı tercihimizi karşılamak için huzurumuzdalar. Nereye, nasıl bir kombinle gidiyorsanız ona uygun tarzda şık bir yüzük seçmek, şıklığınızı tamamlamak için gereken bir adım olacaktır.

Instagram


Hakkımızda