Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Tayt X

Marka


Mağaza


Fiyat


Tayt


Taytların hanımlar arasında modası asla geçmeyecektir.  Yaz kış hiç farketmeden sıklıkla kullanılan bir üründür. Taytların bu kadar  tercih edilmesinin sebebi sadece rahat olması değil aynı zamanda yerine göre şık, yerine göre spor  ve yerine göre de havalı olmasından kaynaklanmaktadır. Taytla oluşturulan tüm kombinler kendine has bir havaya bürünmektedir. İster yazlık ister kışlık kombinler yaparak tarzınızı her mevsim koruyabilirsiniz.

 

TAYT KOMBİNİ

Taytları günlük yaşantınızda pek çok yerde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yiyeceğiniz bir yemekte mesela taytınız üzerine giyeceğiniz bir tunik ve topuklu ayakkabılarınızla hazırsınız bile. Veya spor amaçlı yürüyüşe çıktığınızda t-shirtünüz ve spor ayakkabınız ile harika görüneceksinizdir. Günlük olarak uzun t-shirtler ,şallar veya hırka modelleri, hatta gömlekler ile kendi tercihinize göre kombinler yapabilirsiniz. Taytlar sadece yazlık değil aynı zamanda harika bir kışlıktır. Tayt üzerine giyeceğiniz kendinize uygun kazak markaları arasından seçim yapıp altına çizme de giyerek yağmurlu ve soğuk bir güne hazır olabilirsiniz. Aksesuarlarınızı ise dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer şık olmayı istiyorsanız takacağınız büyük kolyeler, bileklikler  sizin için ideal olacaktır. Tayt üzeri deri ceketler ve şallar ile de harika bir görünüme ulaşabilirsiniz.

 

TAYT MODELLERİ

Taytların klasik düz renk olanlarının dışında çeşitli modelleri vardır. Leopar desenli taytlar, hayvan figürlü taytlar, deri taytlar, çizgili taytlar ve çiçek desenli olanlar olarak pek çok modeli bulunmaktadır. Bütün bu modellere rahatlıkla her yerden ulaşabilirsiniz. Bu modelleri tercih ederken vücut tipinize uygun olanları seçmeye özen göstermelisiniz. Enine çizgili olan modelleri mesela eğer ince bacaklara sahipseniz sizi daha ideal ve kilolu gösterecektir. Tam tersi vücut tipine sahip bayanlar ise enine çizgili modellerden uzak durmalıdır. Taytlar ile yapacağınız kombinler her şekilde sizin tarzınız yansıtacaktır. Gömlek giyerek bir iş yemeğine çıkabileceğiniz gibi üzerinize t-shirt giyerek sinemaya gidebilirsiniz.

Instagram


Hakkımızda