Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Terlik X

Marka


Mağaza


Fiyat


Terlik Trendi


 

Terlikler hem evde hem de dışarda giymemiz için tasarlanan ayakkabıların en rahatı olabilecek kadar sevdiğimiz topuklusu, düzü, ortopedik modelleri ile yer almaya devam ediyor. Ayakkabıya düşkün olduğumuz kadar yazın terliklere de bir o kadar önem veriyoruz. Ayaklarında problem olan bayanların daha ortopedik modelleri kullanmasını tavsiye ediyoruz. Bütün gün masa başında oturmaktan, ayakta durmaktan veya ev işlerinden şişen ayaklarımızın bakımı aslında çok önemlidir. Ayakların tüm vücudun dengesini sağlayan ve her noktasının vücutta belli bir noktayla ilgili olması açısından bakımı oldukça önemlidir. Bu yüzden kaliteli terlik ve ayakkabı hepimiz için önem izah eder.Sağlığın yanında görünüş olarak da ayaklarımıza dikkat etmeliyiz. Ayağımıza uygun olmayan terliklerden çıkan parmaklar ve çatlamış topuklar oldukça çirkin bir görüntü yaratabilir. Cilt ve vücut bakımı kadar el ve ayak bakımı da önemlidir.

 

TERLİK MODELLERİ

Terlik gündelik yaşantıda eteklerin yada farklı pantolon modellerinin altına giyip çıkabileceğimiz tahta, hasır, kauçuk, plastik tabanlarının yanı sıra deri, rugan ve plastik detaylarıyla her zevke hitap edebiliyor. Uzun etekler ile giyebileceğiniz hasır terliklerle yazın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Okulda sınav dönemlerinde ne giyeceğim diye düşünmektense yırtık kot pantolon klasik t-shirt ve renkli bir terlik sizi kurtarabilir. Kapalı terliklerden sıkıldığınızda ise açık modeller ve parmak arası terlikler size alternatif olabilir.

Terlik markaları ev yaşantınızda da ev kıyafetlerinizin, geceliklerinizin altına kullanabileceğiniz modelleri ile de size kolaylık sağlıyor. Önü açık modelleri yazın rahatlıkla kullanabilirken önü kapalı modelleri ise kışın kullanabilirsiniz. Sadece evde dışarda değil plajda da karşımıza çıkan modeller size farklı alternatifler sunacaktır. Farklı görünmeyi herkes ister seçeceğiniz model ve renkle plajlarda herkesten farklı olabilirsiniz.Süslü terlikler tercih edenler için işlemeli, taşlı, çiçekli modeller ve parlak renklere sahip olanlar ideal seçim olabilir. 

 

Instagram


Hakkımızda