Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Tirnak bakimi X

Marka


Fiyat


Tırnak Bakımı


Tırnak bakım ürünleri en önemli bakım ürünlerinden biridir. Günlük hayatta işte, evde sürekli olarak ellerimizi kullanıyoruz. Tırnaklarımız kırılıyor bazen hiç bakmıyoruz ve onlara gerekli özeni göstermiyoruz. Oysaki bir eli güzel ve bakımlı gösteren en önemli unsurlardan biri de tırnak bakımıdır. Onlara çeşitli nemlendiriciler kullanarak bakıp güçlendirebileceğimiz gibi tırnak bakım ürünlerini de kullanarak sağlıklı görünümlerine kavuşmalarını sağlayabiliriz. Manikür ve pedikürün yanında evde kullanabileceğimiz ürünleri de masaj yaparak tırnaklarınıza rahatlıkla uygulayabiliriz.

 

 

TIRNAK ÜRÜNLERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLİR?

Örneğin eğer tırnaklarınız güçsüzse ki bunun pek çok sebebi olabilir; yetersiz veya vitaminsiz beslenme, yeterli bakımı uygulamama, nem kaybı, demir eksikliği, tırnakları çok fazla zorlama gibi... Bu durumda seçeceğiniz tırnak bakım ürünü vitamin ve mineral içerikli olmalıdır. Bu şekilde tırnaklarınız eski sağlığına kavuşacaktır. Zayıf tırnaklarınızı güçlendirecek kalsiyum içerikli ürünler ilk tercihlerinizin arasında yer almalı. Sertleştirici ojeler tırnaklarınıza kesinlikle zarar vermez aksine onları eski canlılığına ve gücüne kavuşmasına yardımcı olur.

Oje çıkarıcınız da aynı şekilde tırnak bakımı için önemli bir rol oynar. Asetonunuzun vitamin ve mineral içerikli olmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Asetonlar da tırnakta kuruluk ve güçsüzlük yapacaktır. Bu nedenle asetonunuzu da içeriğine göre seçmeniz en doğru karar olacaktır.

Tırnak bakımınızı bitirdikten sonra renkli ojeler ile el bakımınızı tamamlayabilirsiniz. French veya renk renk ojeler ile elleriniz kesinlikle daha sağlıklı görünecektir. Unutmayın sağlıklı tırnaklar için onları mümkün olduğunca nem kaybından ve kuruluktan korumanız gerekmektedir.

Instagram


Hakkımızda