Kadın Erkek Ev Filtrele

Filtreler


  • Kategori : Topuklu ayakkabi X

Marka


Mağaza


Fiyat


Topuklu Ayakkabı Modelleri


Her dönem hemen hemen her yaştan kadının en büyük gözdesi topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabı kadınlar için başlı başına bir tutkudur. Topuklu ayakkabının yeri her kadın için istisnasız ayrıdır. Çok rahat olmayan yüksek topuklu ayakkabıları günlük hayatlarından eksik etmeyen kadınların sayısı bir hayli fazla. Ayakkabı dünyasının baş köşesinde yer alan topuklu ayakkabılar kadınların şıklık yarışında kullandıkları en etkili araçtır. Ayakkabı dünyasının kraliçesi olan yüksek topuklu ayakkabılar her sezon farklı modellerle kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

 

DOLGU TOPUKLU AYAKKABILAR

Dolgu topuklu ayakkabı modellerini günlük yaşantımızda rahatlıkla kullanmaktayız. Dolgu topuklu ayakkabı  modelleri ayakkabı dünyası içerisinde farklı bir yerde durur. Dolgu topuklu ayakkabılar topuklu ayakkabıyı giymeyi sevip de rahat olmamasından yakınanların kurtarıcısıdır. Bu ayakkabıların iki çeşidi mevcut; dolgu topuk ve mantar topuklu ayakkabılar. Dolgu topuklu ayakkabı modellerini yazın elbiselerle tercih edebilirsiniz. Çiçekli elbise modellerini sandalet tarzı dolgu topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

 

PLATFORM TOPUKLU AYAKKABILAR

Platform topuklu ayakkabı modelleri her kadın tarafından tercih edilir. Kullanımı oldukça rahattır. Ancak sürekli topuklu ayakkabı kullanan kadınlar bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Gün boyu incecik topukların üzerinde durmak, uzun vadede bacak ağrılarına ve varis gibi problemlere neden olabilir. En az ince topuklu ayakkabılar kadar şık bir ayakkabı modeli olarak platform topuklu ayakkabıları söyleyebiliriz. Yılın her mevsimi platform topuklu ayakkabıları tercih edebiliriz. Pembe, sarı, mavi , turuncu, neon renklerdeki platform ayakkabıları skinny pantolonlar,mini şortlar ve eteklerle kombinleyebilirsiniz. Böylece bacak boyunuz daha uzun görünecektir. Platform topuk sevdalısıysanız bikini ve mayolarınızla, platform topuklu terlik de tercih edebilirsiniz.

 

Instagram


Hakkımızda